UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Czyżby?. .. .Komentarze piszą ci co nie byli w stanie uzyskać matury?. Tak to z treści wynika, a zazdrość, zawiść i zwykła głupota dominują w ocenie tych, którym jeszcze chce się uczyć i swoją przyszłość łączą z wykształceniem. No ale tak już u nas jest, że Polacy nie cenią wiedzy i ludzi wykształconych, stąd wylewa się na nich fala pogardy i poniżenia.
 • Dzisiejsza matura do niczego się nie przydaje i nie przyda strata czasu, a papier rozumu nie gwarantuje ciekawe jakby zrobili maturę taką jak była przed wojną to niewielu by ją zdało. Kiedyś uczyli logiki, a teraz indoktrynują. manipulują. Teraz w dzisiejszych czasach liczy się fach w ręku, a jak go masz to żyjesz jak Pan i srasz na ten system Jestem po zawodówce zwykła budowlanka kiedyś się ze mnie śmieli najgorsza szkoła, ale ja miałem do w d. .. miałem plan i cel i go realizowałem i nauczyłem się sam fachu oczywiście przy czeladnikach wysokiej klasy, ale później technologia się zmieniała jak wszystko, ale z tym już nie było problemu wszystko już chłonąłem na bieżąco i sam założyłem własna firmę dobrałem ludzi i w d... mam maturę, bo niby co ona ona miała mi dać? Włączcie myślenie maturą systemu nie oszukacie i prędzej czy później wylądujecie na zmywakach w Anglii, bo tak naprawdę nic nie potrafią, a z wiadomości w większości konfabulowanych rodziny nie utrzymają.
 • @Arti - matura przed wojną wcale nie była taka trudna tylko niewiele osób kształciło się do tego poziomu, do pracy fizycznej wystarczyły niższe kwalifikacje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  xyzbne(2019-01-14)
Reklama