UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobra maślaki co komentują i maja ból d... Boli was ze ktoś ma pieniądze, chce się dobrze pokazac? Niektórzy chodzą na codzien drogo ubrani nie każdy żyje na takim samym poziomie ale nie rozumiem dlscsrgo się przyczepiać. Każdy chce ładnie wygladac 100dniowka jest 1 w życiu i co w tym złego ze ktoś chce dobrze wygladac. ?Lubię? tych co komentują i maja ból d. ze wyładujemy w biedronce. Większość osob które tak piszą waśnie są na stanowiskach kasjerów bo nie udało im się nic więcej osiągnąć j próbują szukać dziury w całym. To kto jak się ubiera, w czym chodzi oraz za ile to już sprawa indywidualna i nikogo to nie powinno obchodzić. Takie moje zdanie ale ludzie starej daty i tak maja swoje w głowie i nie przetłumaczysz im ze czasy się zmieniają :) żyjemy w coraz bogatszym społeczeństwie, komfort życia się podnosi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Pan P.(2019-01-13)
  • @Pan P. - Raz jesteś nad wozem a za chwilę możesz być pod nim, dlatego raczej bym się za mocno nie mądrzył. Życie czasami jest bardzo okrutne, także lepiej się pohamować z takimi wpisami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ojojoj(2019-01-13)
  • A ja mam troje dzieci . które miały studniówki matury skończyły studia i nie wykładają w biedronkach towaru.to wszystko zależy od ambicji.od chęci osiągnięcia czegoś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Starsza(2019-02-12)
Reklama