UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ostatnio pod artykułem o parkowaniu przy stadionie było dużo hejtu na osoby uczestniczące we mszy świętej, a policja chetnie wystawia mandaty. Może redakcja napisze co dziś się tam działo ? Jakie tłumy aut były. Teraz problemu raptem nie ma ?
  • Żeby nie było że mam z tym problem ze parkowali i był festyn. Bardzo dobrze, super że dla dzieciaków takie coś się robi. O to właśnie mi w komenentarzu chodziło że po to jest taki plac żeby właśnie parkować.
  • to nie jest plac to jest par co nie potrafisz odróznic placu o parku to jest jeszcze bardziej park niz Dolinka parkobjety ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy najlepiej zniszczyć wszystko to co dziś się działo przekracza wszelkie granice to trzeba było też wjeżdżac na Dolinkę pod same urzadzenia wyszło by to samo bo leniwce muszą jechać zobaczycie zapłacicie za to wszyscy najpierw rozjeździć a potem kasa która mogłaby iść na bardziej szczytny cel pójdzie na rewitalizacje parku. a wy sie cieszcie ze udało wam się zaparkować w parku
  • to co było dziś to już nie ma na to okreslenia w tym mieście Policja i straż miejska nie istnieje ciekaw jestem co będzie i kto będzie odpowiadał jak dojdzie tu do wypadku no strażnicy texasu co wy na to??? pomimo tylu ostrzeżeń ze strony mieszkańców i przechodniów śmiało można powiedzieć ze dziś było w parku około 150 aut ja proponuje wjeżdzać na Dolinkę jak nie reaguja tu to i tam można po co piechotą iść taki kawał. Niedługo to świeczki na grobach będą odpalać z samochodu bo po co wychodzić? to miasto bezprawia bez władzy.
  • Jakbyś się wczytał to chodzi mi o plac pod łukiem stadionu na przeciwko kościoła. O to pije że kilka dni temu wyśmiewano od moherów a teraz sami tam parkowali. Ci co wjeżdżali na dolinke to tumany calkowite
Reklama