UWAGA!

Taniec i zabawa z Broadwayem

 
Elbląg, Taniec i zabawa z Broadwayem
fot. nadesłana

Taniec i zabawa – tak minął pierwszy tydzień ferii zimowych w Szkole Tańca Broadway. Program taneczno – rekreacyjny realizowany był od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 16. W tym czasie dzieci i młodzież brały udział w zajęciach baletu klasycznego, tańca współczesnego, akrobatyki, a także zumby i hip hopu. Oprócz zajęć tanecznych było także wiele innych atrakcji.

Zabawa w centrum zabaw dla dzieci, seans filmowy w kinie, kulig z ogniskiem oraz rekreacja w Aquaparku. Tygodniowy program zakończyła Piżama Party i noc bajek w Szkole Tańca Brodway.
       Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć dzieciom i młodzieży dużo radości oraz pozwolić im na aktywne spędzenie czasu wolnego. W półkoloniach wzięło udział 40 osób – byli to podopieczni naszej szkoły, ale nie tylko. W naszym programie wzięły także udział dzieci, które na co dzień nie uczestniczą w zajęciach realizowanych w naszej szkole. Strzałem w dziesiątkę okazała się być impreza zorganizowana ostatniego dnia, czyli Piżama Party i Noc Bajek. Zorganizowaliśmy nocleg na jednej z naszych sal tanecznych, dzieci balowały do późna, a potem zasnęły przy maratonie bajek. Warto nadmienić, że pomysł imprezy i noclegu w Szkole Tańca wyszedł właśnie od dzieci.
      
      
-----reklama-----

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama