UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • To rondo powinno nosić nazwę obecnego najwybitniejszego państwowego biznesmena, cudotwórcy polskiego przemysłu, wybitnego inwestora na rynkach nieruchomości, a także czego mu zazdroszczą Amerykanie, że wydaje 7 razy więcej niż zarabia, jego nazwa to "O". Rondo "O"to genialna nazwa na skalę nie tylko europejską ale i światową.
 • I co pisowcy szybko proszę o zdementowaniwe tego wpisu. Nazwanie lewackim, antypolskim itp.
 • Nie zgadzam się. To rondo powinno nosić imię największego impotenta polskiej polityki, rudego w trampkach który spieprzył przed odpowiedzialnością polityczną pod spódnicę makreli, największego nieudacznika który ze stanowiska premiera stoczył się do poziomu żałosnego trolla twitterowego, który mamił Polaków ciepłą wodą w kranie a pozwolił na zajumanie 200 mld w luce vatowskiej. Nikt tak jak on nie potrafi lizać germańskiego buta naszej złotej Pani z Berlina więc to jemu to rondo się należy.
 • @Olo1 - Ten twoj rudy nie narozrabiak tyle co sasin, obajtek, kacze wieze, Rydzyk j jego miliony, betonowe wieze elektrowni węglowej, i nie pluj na rudego bo co robil to doradzał mu nie kto inny jak mateuszek klamczuszek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  9
  Art :)(2021-03-15)