UWAGA!

Torby bawełniane z nadrukiem - dołącz do ekologicznych firm!

2019-01-09
11:05
 
Torby bawełniane z nadrukiem - dołącz do ekologicznych firm!

Ekologiczne postawy są coraz powszechniejsze nie tylko wśród młodego pokolenia, ale i wśród starszych Polaków. Wiele osób wybiera sklepy i inne firmy, które deklarują dbałość o środowisko naturalne i promują ją pośród swoich klientów. Często wybieranym sposobem na promocję ekologii są torby bawełniane z nadrukiem, które są wręczane klientom do zakupów lub oferowane w niskiej cenie zamiast foliowych reklamówek.

1. Eko reklama - torby bawełniane coraz popularniejsze
       2. Torby bawełniane z nadrukiem trwałym nośnikiem reklamy
       3. Torby 100% biodegradowalne - z jakich materiałów powstają?

       Na całym świecie, w tym w Polsce, mówi się coraz więcej o potrzebie ograniczenia produkcji toreb plastikowych. W niektórych krajach ich używanie jest zakazane, a w wielu innych nakłada się na ich użytkowników opłaty recyclingowe. Z tego powodu po torby bawełniane wielokrotnego użytku chętnie sięgają konsumenci, a sklepy i inne marki wykorzystują je jako nośnik reklamowy.
        
       Eko reklama - torby bawełniane coraz popularniejsze

       Obecnie polskie sklepy pobierają opłaty za jednorazowe reklamówki, dlatego coraz więcej klientów korzysta z ekologicznych toreb 100% biodegradowalnych i toreb bawełnianych. Nowy trend wykorzystują różne marki, wręczając swoim klientom torby reklamowe z nadrukiem. Pojemna i praktyczna siatka z materiału przydaje się w czasie codziennych zakupów, podróży, a nawet podczas wyjść na plażę lub do parku. Można w niej pomieścić sporo różnych przedmiotów i przenosić nawet dość ciężkie zakupy bez obaw o zerwanie ucha. Ze względu na to, że konsumenci zabierają ze sobą torby bawełniane z nadrukiem w wiele różnych miejsc, marki z powodzeniem mogą wykorzystywać je jako nośnik reklamowy.
       Eko reklama na torbach 100% biodegradowalnych jest ciepło przyjmowana przez konsumentów, gdyż umożliwia dbanie o środowisko naturalne oraz ułatwia robienie zakupów. Dodatkowo ekologiczna torba reklamowa składa się do niewielkich rozmiarów i mieści się nawet w małej, damskiej kopertówce.
        
       Torby bawełniane z nadrukiem trwałym nośnikiem reklamy
       Eko reklama na torbach bawełnianych kosztuje niewiele, lecz działa przez długi czas. Jedna siatka można służyć nawet przez kilka lat, gdyż wysokiej jakości bawełna jest odporna na niszczenie. Torbę można prać w pralce automatycznej, a nawet prasować. Nadruk zachowuje estetyczny wygląd i pozostaje czytelny, nawet gdy siatki używa się na co dzień podczas sprawunków w osiedlowych sklepikach.
       Ekologiczne torby bawełniane są odpowiednim nośnikiem eko reklamy w każdej branży. Bawełniane siatki na zakupy pasują do marek kosmetycznych, odzieżowych, farmaceutycznych, a nawet finansowych. W ekologicznych torbach reklamowych można sprzedawać nawet luksusowe produkty - wystarczy, że wybierze się 100% biodegradowalny, ozdobny materiał, z którego wykonana się torby dla klientów.
        
       Torby 100% biodegradowalne - z jakich materiałów powstają?
       100% biodegradowalne ekologiczne torby reklamowe powstają z wielu różnych materiałów. Popularna jest przede wszystkim bawełna, lecz równie dobrze można zamówić siatki z juty lub innego płótna. Dostępne są też modele filcowe i workoplecaki, modne zwłaszcza wśród młodego pokolenia.
       U producenta ekologicznych toreb reklamowych zamówi się również siatki papierowe, nonwoven i laminowane w dowolnych barwach. Na każdym modelu zamieszcza się dowolne logo, hasła reklamowe lub różnego rodzaju grafiki. Co ważne, możliwe jest wykonanie toreb bawełnianych z nadrukiem na zamówienie, jeżeli potrzebuje się modelu o nietypowej wielkości lub kształcie.

       ----- materiał płatny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej