UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ulubiony news portELu, czyli taki co ma związek z poczynaniami opozycji. Pod płaszczykiem pikniku załaduja do ewentualnych chetnych głów swoje ''ważkie treści''. I to jest okazja do napisania artykułu. Nie wizyta prezydenta i premiera na przekopie, tu artykułu nie było.
  • Najbardziej rażą takie komentarze ludzi, którzy do swoich głów żadnych ważkich treści nie przyjmują. Chcesz autorytaryzmu? Masz gdzieś czy rządzący szanują prawo? Wyjedź sobie na Białoruś. Ja nie chcę i nie pozwolę powoli zabierać sobie moich konstytucyjnych wolności!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    18
    Annna(2021-07-14)
  • MariuszLewandowski-Fc @Annna - Moja droga zakładasz że masz jakieś konstytucyjne prawa i błądzisz jak dziecko pijane we mgle na dokładkę z kapturem na głowie. Twoje prawa nie wynikają z aktu normatywnego ale z tego ile tych praw potrafisz wykorzystać w praktyce. Ci ludzie walczą nie o prawo czy konstytucje ale o to by ich błędy w pracy orzeczniczej nie nie niosły dla nich żadnych konsekwencji. W sprawie Sędziego Omańskiego wypowiedział się Trybunał w Strasburgu a pomimo orzeczenia tej rzekomo najwyższego autorytetu prawnego w europie sędzia nadal orzekał i o ile wiem nawet żaden zapis o owym karygodnym nadużyciu stanowiska w jego aktach osobowych nie było. O karze za zachowanie wzorowane na poprzednikach z czasów niemieckich Trybunałów Ludowych oczywiście mowy być nie mogło. W tym kraju mamy Białoruś właśnie dlatego że tacy ludzi robią co chcą i nikt nie może och za to pociągnąć do odpowiedzialności. Twoje prawa w tym kraju nie istnieją ponieważ ich strażnicy są grupą zawodową posiadającą dotąd władzę absolutną a jak wiadomo władza absolutna absolutnie demoralizuje. Zakładasz że w tym wypadku owa rzymska maksyma przestała działać ? Spoważniej, ,, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-15)
  • @Annna - A jakie wolnosci ci abierają? Kobieto wyłącz telewizor, zacznij myslec samodzielnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    ja Elblążanin(2021-07-15)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mogę nie zgadzac sie w wielu kwestooiach z Panem Lewandowskim, w tym wypadku działalność sędziów jest nie do obrony. Sędziowie muszą odpowiadac przed prawem tak samo jak kazdy obywatel. Tzw. immunitety chronia przed podejmowaniem przez niektórych sędziów działań przestępczych.
  • MariuszLewandowski-Fc Imunitet to nie to słowo - tu chodzi o odpowiedzialność za wydane werdykty ale faktycznie raczej automatyczną i wynikająca z apelacji i kasacji. W Elblągu jest co najmniej kilku sędziów / Piechowiak Matysiak/ których orzeczenie SN uznał za wydane z rażącym naruszeniem prawa. Jestem za jak najsurowszym karaniem nauczycieli czy księży dopuszczających się pedofilii ale sędzia tak oceniony przez Sąd Najwyższy powinien z automatu dostać naganę z wpisem do akt a za drugim razem - zdjęcie z urzędu. Tu tacu sędziowie awansują i dlatego to chory kraj - dodajmy chory umysłowo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-16)
  • @Annna - Dobre, Pani uważa się za wszechwiedząca i tylko to co myśli jest ważne. Kobieto każdy człowiek może mieć swoją opinię i Pani guzik do tego. Autorytaryzm to raczej jest u Pani bo narzuca Pani swoje myślenie które np dla mnie jest błędne. Tak czytam jacy pacjenci w tym mieście mieszkają, Boże jeśli to są elity tego miasta to się cieszę że tu nie mieszkam
  • @ja Elblążanin - Bądź mądry przed szkodą. Jak będziesz wnet stał po wizę w W-wie pod ambasadą Niemiec a następnie 2-3 godz. na granicy w Świecku do odprawy granicznej i finalnie - już w returnie do Kaczyński-Landu, już z pełnoletnim Parobaswagenen ze 3 godziny, a w E-gu zapłacisz cło wyższe niż wartość tego wrednego i szwabskiego auta, i żeby sobie powetować straty - pojedziesz (z wizą oczywiście)do braci Czechów posprzątać ich mieszkania - to wówczas bardzo szybko (przez ból i pustą kieszeń)docenisz i literalnie poznasz to co podpisał w Traktacie Lizbońskim gł. kierownik znanego lotu do Smoleńska.
Reklama