UWAGA!

Twórcze wakacje

Elbląg, Twórcze wakacje
(fot. nadesłane)

W ramach projektu „Bajkowy weekend dla najmłodszych" Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza wszystkie dzieci, które chcą spędzić ciekawe wakacje na warsztaty plastyczne i teatralne.

- W programie Twórczych wakacji zaplanowaliśmy warsztaty plastyczne i teatralne - mówi Aleksandra Bednarczuk, koordynator projektu. - To propozycje nieodpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.
       Warsztaty plastyczne: lepienie z gliny oraz tworzenie kukiełek, które „zagrają" w spektaklu przygotowanym na warsztatach teatralnych. Zajęcia odbędą się w terminie 18 - 24 lipca w godz. 10 - 14. Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat. Zajęcia odbywać się będą z instruktorem - Karoliną Siwilewicz, w profesjonalnych pracowniach CSE Światowid.
       Warsztaty teatralne: przygotowanie spektaklu kukiełkowego, który zostanie wystawiony na zakończenie zajęć. Warsztaty prowadzić będzie teatrolog - Monika Kowalczyk. Zajęcia odbędą się w terminie 22-26 sierpnia w godz. 10 -15.30 na Scenie na Piętrze w CSE Światowid. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-10 lat.
       Udział w zajęciach plastycznych i teatralnych jest nieodpłatny. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona (15 osób na każde warsztaty). Zapisy dzieci chętnych do spędzenia twórczych wakacji przyjmuje Aleksandra Bednarczuk (tel. 55 611 20 59, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl)
       Jednocześnie przypominamy, że 1 czerwca upływa termin nadsyłania prac konkursowych na „Bajkową kukiełkę".
       - Do konkursu zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-10 lat - dodaje Aleksandra Bednarczuk. - Prace ulubionego bohatera bajkowego można tworzyć dowolną techniką. Nagrodami w konkursie są książki a najlepsza kukiełka „zagra" w spektaklu, który zostanie przygotowany przez dzieci podczas warsztatów teatralnych.
       Prace prosimy dostarczyć do Centrum Spotkań Europejskich Światowid, Plac K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg (pokój nr 38) do 1 czerwca, w godzinach 8 - 16. Można je również nadsyłać pocztą na adres CSE Światowid.
      
       Konkurs oraz warsztaty odbywają się w ramach projektu „Bajkowy weekend dla najmłodszych" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama