UWAGA!

Tworzą strategię rozwoju. Możesz pomóc!

 Elbląg, Tworzą strategię rozwoju. Możesz pomóc!
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Trwają przygotowania wieloletniej strategii rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Elbląga. Obecnie opracowywana jest diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej tego obszaru, dlatego urzędnicy zachęcają mieszkańców do wypełnienia okolicznościowej ankiety. 

- Serdecznie zachęcamy mieszkańców naszego miasta do aktywnego udziału w badaniu i wypełnienia poniższej ankiety. Celem jest poznanie Państwa realnych potrzeb oraz opinii na temat poziomu rozwoju, identyfikacja potencjału i barier rozwojowych istniejących na obszarze gminy/miasta. Wyniki badania stanowić będą cenne źródło informacji, uzupełniające istniejące zasoby wiedzy – na temat sytuacji w MOF Elbląga, które zostanie wykorzystane w pracach nad strategią - informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. 

Ankieta dostępna jest na platformie Elbląg Konsultuje!. Formularz będzie aktywny do 17 sierpnia. Uzupełnienie ankiety zajmie tylko kilka minut - nie wszystkie pytania są obowiązkowe. 

inf. Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • więcej obozów pracy, żeby ludzie się wykończyli za te marne pieniądze
 • nasz prezydent już tyle lat nic nie robi, a wcześniej przez wiele lat siedział w ratuszu jako naczelnik rozwoju i strategii miasta, śmiech na sali
 • To też pisze firma z Krakowa?
 • Największa bariera rozwojowa są urzędnicy-betony zatrudnione pociotki i urzędowe kliki, zlikwidujcie najpierw to, a miasto odżyje
 • Wszystkich którzy mają rodzinne powiązania zwolnić z urzędu, zacząć od Zielińskiego!
 • Jesteście śmieszni. Najpierw zrealizujcie wszystko co obiecaliscie kłamcy. Te opracowania i analizy to za darmo ???
 • Ciągle te same osoby na stołkach w ratuszu U M. Na dodatek emeryci mundurowi. Można wam tłumaczyć i nic. Koń by zrozumiał a wasze mózgi za CIASNE.
 • Jak zwykle małe i kameralne. NIGDY.
 • Jeździliśmy w urlop po małych miejscowościach i zazdroscilismy im sciezek rowerowych, obiektow sportowych, handlowych, miejsc wypoczynku. ELBLĄG to wiocha.
 • .. .I wnuczki wojskowych emerytów, ten urząd to taki rodzinny biznes za nasze pieniądze
 • Najpierw skomunikować Modrzewine z Krasnym Lasem budując ulicę z ronda w polu do Krasnego Lasu g potem na Modrzewinie budować miasto. Doprowadzić tramwaj przez calą Aleje Jana Pawła poszerzając most dla tej nitki aż do jej końsa. Budować tam szkoły, przedszkola, budynki mieszkalne. jednorodzinne itp. itd. Nad czym tu myśleć. To piękne tereny z pięknymi widokami. To jest idealny teren na drugą, kolejną częśc miasta. Henryk Słonina miał wizje a ktoś w UM ma jej kompletny brak.
 • Listę płac od tej "strategii"i wszystkie listy płac od strategii "popełnionych"przez ostatnie 4 kadencje. Proszę zobaczyć "strategię"na Sadowej i Komenskiego. .. Wszystko robione na wczoraj. Listy płac, listy płac, listy płac i goły "wróbel"w garsci. -to elbląska robota samorządowców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  suchydziadek(2020-08-04)
Reklama