[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uczniowie SP 21 wezmą udział w Sejmie Dzieci i Młodzieży

Elbląg, Uczniowie SP 21 wezmą udział w Sejmie Dzieci i Młodzieży
fot. nadesłana

Każdego roku w ramach tego projektu edukacyjnego uczniowie w wieku 13-17 lat realizują działanie w swoim środowisku lokalnym związane z tematyką sesji. Relację z jego przebiegu umieszczają na platformie konkursowej. W procesie rekrutacji wyłanianych jest 230 dwuosobowych zespołów. Mikołaj Miernik i Kacper Frąszczak, uczniowie klasy 8c Szkoły Podstawowej nr 21, wezmą udział w XXV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Temat tegorocznych obrad to: "Posłowie Sejmu II RP. Ich losy i działalność w okresie II wojny światowej i okupacji". Projekt o Stanisławie Mikołajczyku, w ramach którego stworzyli stronę internetową i słuchowisko, spotkał się z pozytywnym odbiorem komisji konkursowej i dał chłopcom przepustkę do udziału w posiedzeniu odbywającym się tradycyjnie 1 czerwca, czyli w Międzynarodowym Dniu Dziecka. Sejm Dzieci i Młodzieży to projekt edukacyjny Kancelarii Sejmu, a jego współorganizatorami są Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Instytut Pamięci Narodowej. Głównym celem Sejmu Dzieci i Młodzieży jest kształtowanie postaw obywatelskich, podejmowania inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy na temat zasad funkcjonowania polskiego Sejmu i demokracji parlamentarnej.
      
      
Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama