[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uczniowie ZSTI: To wyjątkowa noc

 
Elbląg, Uczniowie ZSTI: To wyjątkowa noc
fot. Anna Dembińska

Za 100 dni matura, „na głowie” trwające właśnie egzaminy zawodowe, ale dzisiejszej nocy dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych liczyła się tylko dobra zabawa. Wszak studniówka w życiu maturzysty jest niemal tak samo ważna jak sam egzamin maturalny. Zobacz zdjęcia.i film.

- To jedyna taka noc, wyjątkowa – tak o swojej studniówce mówiła Karolina Chajnowska z klasy maturalnej Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Elblągu.
       - Kończy się pewien etap w naszym życiu, napiszemy egzamin dojrzałości i... będziemy ruszać w świat – dodała Ewa Stypuła, również tegoroczna maturzystka ZSTI.
       W jednym z elbląskich hoteli na tradycyjnej zabawie „na 100 dni przed maturą” bawili się uczniowie ZSTI. Dla nich matura będzie swoistym ukoronowaniem maratonu „egzaminacyjnego” - w szkole już trwają egzaminy zawodowe, które sprawdzą umiejętności zawodowe absolwentów szkoły.
       - Można powiedzieć, że ta studniówka, to tak w nagrodę. W czwartek miałyśmy egzamin zawodowy, dziś się bawimy – mówiła Karolina Chajnowska.
       Nie mogło zabraknąć tradycyjnego poloneza z ładnym układem choreograficznym, podziękowań dla rodziców i nauczycieli. Czego życzyła swoim przyszłym absolwentom dyrekcja szkoły?
      
      
      
       - Chciałabym, abyście ten bal rozpoczynający wasze dorosłe życie zapamiętali. Żeby wasza radość i piękno było zawsze z wami. Życzyłabym sobie, żebyście umieli cieszyć się życiem, cieszyć się sobą nawzajem. Chciałabym, żeby w waszym życiu pojawili się tylko mądrzy i sprzyjający wam ludzie, którzy będą was rozumieć. I jak najlepszych wyników na maturze i egzaminach zawodowych – mówiła Mariola Witomska, dyrektor Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych.
       A potem była już zabawa do białego rana.
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama