UWAGA!

----

Unijne projekty OHP

 Elbląg, Unijne projekty OHP

Rozpoczęła się rekrutacja do dwóch projektów realizowanych przez Warmińsko-Mazurską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie. „Nowe perspektywy” i „Młodzieżowa Akademia Umiejętności 2” będą realizowane dzięki środkom Europejskiego Funduszu Społecznego.

- To są projekty systemowe, realizowane przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich, czyli jednostkę podległą Ministrowi Pracy i Polityki Społecznej, ale mają szczególne znaczenie właśnie dla młodych ludzi z Warmii i Mazur - mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. - Mają bardzo ważny wymiar społeczny, ponieważ są skierowane do młodzieży, której ograniczenia materialne i środowiskowe czy brak kwalifikacji zawodowych utrudniają życiowy start.
      
       Projekt „Nowe perspektywy” skierowany jest do osób nieuczących się, niepracujących lub bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy, w wieku 15-24 lata.
      
       „Młodzieżowa Akademia Umiejętności” adresowana jest do uczestników OHP w wieku 16-20 lat, uczęszczających do zasadniczych szkół zawodowych, odbywających rzemieślniczą naukę zawodu lub przygotowanie do pracy w ramach gimnazjum.
      
       Więcej informacji dla zinteresowanych na stronie www.warminsko-mazurska.ohp.pl.
      
Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama