UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • czarna19707 co Pani na te komentarze ?? Przecież niewątpliwie Pani czyta ?? Faktycznie, pozycja na fakturze jest enigmatyczna i to. .bardzo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    pampi-ZAWADA(2019-12-13)
  • @pampi-ZAWADA - Witam tak czytam komentarze i jestem w szoku jak ludzie nie maja zielonego pojęcia o utrzymaniu koni i innych zwierząt. Z mila chęcią ja i Karolina zaprosimy wszystkie te osoby i pokażemy konie gdzie przebywają i tam płacimy właścicielowi posesji ok 8 tys. Wszystkie osoby które są zainteresowane wglądem do dokumentacji księgowej również zapraszam. Do wglądu także posiadamy dokumentacje weterynaryjna rozpisana szczegółowo na kartach leczenia zwierząt a nie na fakturach. Nie będę teraz każdemu odpisywać na głupie wpisy np. takie ze ktoś konia by zjadł albo osoby które są do nas wrogo nastawione i robią hejt bo nie maja żadnej empatii. Może i są organizacje co czerpią korzyści materialne ze zwierząt ale my je ratujemy bo nie możemy patrzeć na ich krzywdę która wyrządzą im człowiek. Jesteśmy organizacja społeczna. Jak sama nazwa wskazuje pracujemy społecznie a zwierzęta utrzymujemy wyłącznie dzięki ofiarności zwierzolubów. Wszystkim zainteresowanym podaje nr telefonu bo my nic nie mamy do ukrycia pytajcie sprawdzajcie jak i również zapraszam do odwiedzenia naszych koni i innych zwierząt i nie tylko w Nowakowie. .Mój nr 728-330-580 Na zdjęciu ze mną 6 letni TARUŚ wykupiony jako półroczne źrebię jadące na ubój do rzeźni.
Reklama