UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Problem jest "procedowany". Jaja sobie robicie? Nie byliscie nigdy dziecmi? I nie przychodzily wam glupie pomysly do glowy? Ja jestem wstanie wyobrazic sobie dwoch 10 latkow lazacych po gorze nawet w dzien. Jeden lazi sobie po krawedzi a nastepnie wpada. A drugi ucieka. Pierwszy nie daje rady wydostac sie ze studni i sie topi. A wy sobie dalej procedujecie problem. A tak naprawde, kawalek paieru lezy sobie u kogos na biurku pod innymi papierkami. A kawka sie spokojnie wypija. Wyslijcie PILNIE kogos zeby zespawal kawalek kraty z drutow i przymocowal do betonu. A pozniej sobie dalej pijcie kawke. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    57
    18
    NIE-dla-idiotow(2021-04-14)
  • @NIE-dla-idiotow - Jezu! Jakim cudem przetrwałem dzieciństwo, młodość i tak dalej. Cud jakowyś! Na szczęście jest lockdown i dziesięciolatki siedzą w domach. Może jakoś przeżyją. ..
  • I cale szczescie ze przetrwales. Dzieki temu mozemy czytac twoje komentarze. Ale niektorzy umarli przez czyjes niedopatrzenie. Nawet jezeli uratujesz jedno dziecko trzeba ruszyc tylek i to zabezpieczyc. Moze to uratuje twoje dziecko lub dziecko w sasiedztwie ktore widzisz czasami na podworku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    12
    NIE-dla-idiotow(2021-04-14)
  • @NIE-dla-idiotow - Slupy wysokiego napięcia też powinny być wycięte w pień, bo wg Twoich wyobrażeń każdy 10 latek będzie próbował na nie wejść. . Hashtagi: #...
  • @NIE-dla-idiotow - Święta racja. Ilu to już ciał wyłowiono z rzeki Elbląg !
  • @NIE-dla-idiotow - Wsadźmy dzieci w szklane kule, otoczmy polem siłowym i wreszcie będą bezpieczne. I będą mogły być idiotami.
  • A jak dojdzie do nieszczęścia, to tacy jak Ty pierwsi będą pisać, że nikt z tym nie zrobił porządku.
Reklama