UWAGA!

W niepublicznej szkole trwa rekrutacja

2014-02-12
07:00
 
W niepublicznej szkole trwa rekrutacja
fot. nadesłana

Już teraz zapisz dziecko do jedynej w Elblągu niepublicznej szkoły dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, niewielką ilość dzieci w klasie, nauczanie jednozmianowe, doskonałe warunki lokalowe, fantastyczne imprezy, ciekawe wycieczki oraz najlepszą opiekę. Przyjmujemy zapisy do klas pierwszych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz do klas drugich i trzecich.

W skład Zespołu Szkół Akademickich wchodzą dwie szkoły – Niepubliczna Szkoła Podstawowa oraz Niepubliczne Gimnazjum Akademickie. Placówka mieści się przy ul. Lotniczej 2, w budynku EUH-E. W naszej szkole stawiamy na indywidualizację procesu nauczania, rozwijanie zainteresowań i talentów oraz nauczanie języków obcych. Tworzymy klasy językowe – z rozszerzonym językiem angielskim, zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Doskonale przygotowujemy do egzaminów zewnętrznych, konkursów i olimpiad. Dysponujemy nowoczesnym budynkiem oraz salami lekcyjnymi wyposażonymi w wysokiej jakości pomoce dydaktyczne. Nauczanie odbywa się przy pomocy multitablic, znajdujących się w każdej klasie. Proponujemy mnóstwo ciekawych zajęć dodatkowych, przyjazna atmosferę i pyszne posiłki w naszej stołówce. Zapewniamy opiekę świetlicową od godziny 6.30 do 17.00 lub nawet, jeśli jest taka potrzeba, do 19.00.
      
       Więcej informacji na temat Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego na stronie www.zsa.elblag.pl lub w sekretariacie Zespołu Szkół Akademickich pod nr tel. 55-239-38-98. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i zwiedzania szkoły!
      
      
-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej