UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobrze napisał bo Elblag to zwykłe bagno dla młodych ludzi matek z dziećmi i młodych rodzin jak tu żyć jak niema z czego niema pracy dla młodych ludzi tylko dla emerytów rencistów i ludzi z orzeczeniem o grupie ludzie o czym tu w ogóle mowa owszem firmę można założyć ale po co pytam po co jak ludzie nie mają pieniędzy na chleb a będą chodzić po usługach i płacić z czego co ? a aby założyć firmę to trzeba mieć pokrycie pieniężne aby dostać dotacje więc niech nie piszą komentarz dzieciaki bogatych rodziców bo to zbędne ja mam 23 lata średnie wykształcenie 3 letnie dziecko facet za granicą bo dlaczego dlatego że tu niema jak zarobić aby tu żyć nawet w średnich standardach codziennie szukam pracy wysyłam e-maile i co i nic bo niema odezwu Polska to państwo polityków którzy skubią z nas kasę jak tylko mogą a sami zarabiają 10 koła miesięcznie i za co ? za to aby poświrować w biurze na ciepłym fotelu i w sejmie robić z siebie kretynów lepiej pucować za granicą podłogi czy zapiepszać w magazynach ale za normalną płace za którą można godnie i normalnie ŻYĆ!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    2
    Agataaaa(2013-10-08)
  • Dokładnie jak napisałaś Agataaaa. I zamiast razem wspólnie z facetem wychowywać dziecko w Kraju jesteście zmuszeni żyć "osobno" a facet zapierdziela gdzieś i zarabia na rodzine kosztem pobytu z wami! autor
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    0
    Vampirek(2013-10-08)
Reklama