UWAGA!

W sobotę wystawka

W sobotę 24 maja odbędzie się kolejna wystawka w ramach akcji "Podaruj - darując jesteś lepszy", organizowanej przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Elblągu. Oddawanie niepotrzebnych rzeczy oraz ich przyjmowanie jest bezpłatne.

Jeżeli posiadasz rzeczy, które są ci niepotrzebne (meble, sprzęt gospodarstwa domowego, naczynia, wykładziny, pościel, ubrania, sprzęt turystyczny, makulaturę, butelki itp.), a mogą być wykorzystane przez innych - wystaw je przed budynek w dniu organizowanej akcji na twojej ulicy. Wystaw również te rzeczy, które są już zniszczone i nieprzydatne.
     24 maja akcja obejmie budynki gminne, wspólnoc mieszkaniowych ii prywatne przy ulicach: Browarna (od ul. Krakusa do ul. Robotniczej), Poprzeczna (od ul. Lubranieckiej do ul. Krakusa), Robotnicza (od ul. Krakusa do ul. Browarnej), Lubraniecka, Rypińska, Brzeska, Okrzei, Rechniewskiego, Barona, Daszyńskiego, Próchnika, Jaśminowa, Różana, Dolna, Pływacka, Niska.
     Akcja potrwa do godz. 14.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A osoby potrzebujące mają wtedy też odbierać, przyjmować czy też wybierać co im potrzebne? Czy może odbierze to wszystko jakas instytucja i rozdzieli co komu potrzebne? Jeśli w ten pierwszy sposób to może to być dość krępujące dla potrzebujących osób :( Mimo to akcję popieram.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MamaCórki(2008-05-23)
 • To my, Polacy, sami jestesmy zestresowani w takiej sytuacji i stresujemy innych. Na całym świecie ludzie po prostu podchodzą, patrzą i wybierają, lub nie, coś, co się im może przydać. Pomysł wystawek w Elblągu to fajna i godna rozpowszechniania sprawa. Pozdrawiam !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kryska(2008-05-24)
Reklama