UWAGA!

W trosce o zdrowie

Elbląskie przygodnie lekarskie prowadzą programy profilaktyki chorób układu krążenia i chorób odtytoniowych finansowane w ramach kontraktów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Program profilaktyki chorób układu krążenia adresowany jest do osób w 35, 40, 45, 50 oraz 55 roku życia, u których nie została dotychczas rozpoznana choroba krążeniowa i które w ostatnich 5 latach nie korzystały z tego typu świadczeń.
     W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się z przychodnią, do której została przez pacjenta złożona deklaracja wyboru lekarza rodzinnego.
     Natomiast program profilaktyki chorób odtytoniowych adresowany do osób palących, które ukończyły 18 lat. Szczególny nacisk położony został na kobiety i mężczyzn pomiędzy 40 a 65 rokiem życia, którzy nie mieli wykonanych badań spirometrycznych w ramach programu profilaktyki POChP w ciągu ostatnich 36 miesięcy (także u innych świadczeniodawców), u których nie zdiagnozowano wcześniej, w sposób potwierdzony badaniem spirometrycznym, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.
     Świadczenia w ramach programu można wykonać w następujących przychodniach:
     1. Samodzielnym Niepublicznym Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej „Przychodnia Zatorze" ul. Lotnicza 51 tel. 055 233-65-74
     2. Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Panakeja" Al. Odrodzenia 8, tel. 055 235-80-14
     3. Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zdrowie" ul. Bema 80, tel. 055 233-55-05
     4. Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Jaśminowa" ul. Robotnicza 79, tel. 055 234-04-61
     Aby uzyskać szczegółowe informacje nt. tego programu należy kontaktować się z wybraną przez siebie przychodnią rodzinną. Świadczenia udzielane są bez skierowania oraz bez względu na przynależność świadczeniobiorców do list innych lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama