UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

 
W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia.

Ferie zimowe trwają. Dla dzieci przygotowano w mieście wiele atrakcji, o których możecie przeczytać w informacjach opublikowanych w poprzednich tygodniach na łamach portElu. Tu znajdziecie szczegółowe informacje. W kulturze natomiast w tym tygodniu dzieje się niewiele. Okazji do wyjścia z domu będzie niewiele... Może i dobrze, bo mróz będzie ściskał co najmniej przez tydzień.
      
       W czwartek 24 stycznia Akademicki Związek Sportowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej serdecznie zaprasza na 4. edycję noworocznych zmagań siatkarzy. Tradycyjnie wszystkie spotkania 4. Noworocznego Turnieju Siatkówki odbędą się w hali CSE Światowid. Początek o godz. 16.
       Natomiast o godz.17 Stowarzyszanie Lastadia, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu oraz Elbląski Komitet Obywatelski zapraszają na odczyt popularno-naukowy z cyku „Morski Elbląg” poświęcony historii stoczni Schichaua w latach 1854-1945. Spotkanie odbędzie się w stali audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej.
      
       W sobotę (26 stycznia) o godz. 19 EOK zaprasza na doroczny Koncert karnawałowy do Teatru im. Aleksandra Sewruka. Bilety: 45 zł (ulgowy), 55 zł (normalny).
      
       W tym tygodniu dla zwiedzajacych otwarte zostaną dwie nowe wystawy. Galeria Zum zaprasza w środę (23 stycznia) o godz. 18 na wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Rozmarynowskiej pt.” Moment ten krótko trwa, przestało padać, słońce zaświeciło”. Natomiast od czwartku (24 stycznia) w przestrzeni Galerii Laboratorium swoje prace prezentować będzie awangardowy artysta, funkcjonujący pod pseudonimem Liszon Liszewski. Tradycyjnie polecamy również trwające wystawy - szczegółowe informacje o nich znajdziecie tutaj.
      
       Więcej informacji o bieżących i nadchodzących wydarzeniach znajdziecie w dziale IMPREZY oraz zakładce KULTURA. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)