UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia.

Podczas dzisiejszego spotkania (poniedziałek, 3 marca) w ramach cyklu Elbląg na dużym ekranie będziemy obchodzić jubileusz powstania Telewizji Elbląskiej. Seans „Sami o sobie - 20 lat Telewizji w Elbląskiej” rozpocznie się o godz. 18. Wstęp wolny. Przypominamy stałym bywalcom o zabraniu ze sobą indeksów.
      
       We wtorek (4 marca) o godz. 10.30 Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza rodziców bądź opiekunów z dziećmi w wieku 2-3 lat na marcowe spotkania z cyklu „Poranek malucha z … książką”. Wstęp wolny.
       Wieczorem, o godz. 19 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Ice Party połączone z zakończeniem karnawału. Impreza odbędzie się na lodowisku Helena. Gwarantowana dobra muzyka i konkursy z nagrodami. Mile widziany dobry humor i karnawałowy strój.
      
       Od 5 do 8 marca Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na darmowe, multimedialne warsztaty audio video "Kopia kopii". Prowadzenie: Emiter - Marcin Dymiter, Ludomir Franczak. Obowiązują zapisy.
      
       W czwartek 6 marca o godz. 16.00  Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej zaprasza na spotkanie Słonecznego Klubu Mam z Agatą Ujazdą – certyfikowaną terapeutką słuchu metody Johansena. Wstęp wolny.
       Z myślą o miłośnikach podróżowania, ale nie tylko, Biblioteka Publiczna w Pasłęku o godz. 17 przygotowała spotkanie z fotoreporterem, podróżnikiem-eksploratorem, dziennikarzem, autorem książek, autorem programu "Za siódmą górą" Stefanem Czernieckim. Wstęp wolny.
      
       Taniec, porady wizażystki, upominki, kawa i ciastka, to wszystko w Centrum Tańca Promyk podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet. 7 marca o godz. 17.30 w Centrum Tańca Promyk. Wstęp bezpłatny. Warto zabrać ze sobą obuwie zmienne i wygodny strój sportowy.
      
       W sobotę 8 marca w godz. 10-13 Biblioteka Elbląska zaprasza na warsztaty z decoupag'u jednoskładnikowego do Pracowni Artystycznej Biblioteki Elbląskiej. Tą prostą i niezwykle dekoracyjną techniką zdobniczą będzie można ozdobić zegar. Koszt zajęć: 50 zł.
       Z okazji Dnia Kobiet "Stowarzyszenie Patrol Interwencyjny ds. Zwierząt Gospodarskich" zaprasza do swojej siedziby na integracyjne spotkanie wśród podopiecznych. Już w sobotę w godz. 11.00 - 13.00 w Nowakowie.
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama