UWAGA!

Wakacje „Na tropie przestępcy”

Elbląg, Wakacje „Na tropie przestępcy”

W pierwszym tygodniu sierpnia w ponadlokalnej świetlicy środowiskowej w Przezmarku będą się odbywały zajęcia prowadzone przez grupę studentów z Poznania, którzy będą uczyć, jak rozwiązywać zagadki kryminalne.

- Jesteśmy studentami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza, zrzeszonymi w różnych kołach naukowych. Wśród naszych zainteresowań znajduje się kryminalistyka, czyli nauka o wykrywaniu przestępstw. Jak robić odciski palców? Co przyda się, gdy będziemy tropić przestępców? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć na prowadzonych przez nas zajęciach - mówią wolontariusze.
       Młodzi ludzie są wolontariuszami Programu „Projektor - wolontariat studencki”. Program umożliwia studentom rozwijanie własnych pasji, a przy okazji można zachęcić dzieci do aktywności pozalekcyjnej. Podczas wakacji i ferii wolontariusze mogą za darmo wybrać się do wybranej miejscowości w Polsce i tam realizować opracowane przez siebie zajęcia. Adrian, Piotrek, Julia, Ania i Mariusz nie przyjeżdżają w okolice Elbląga po to, by pracować. Prowadzenie kilkugodzinnych zajęć to dla nich doskonała zabawa i okazja, by podzielić się swoją wiedzą. Po zajęciach mogą poznawać atrakcje naszego regionu.
       Jesteś studentem i chciałbyś zrobić coś zakręconego? Zgłoś się do Regionalnego Biura Programu w Elblągu: Stowarzyszenie Elbląg Europa, mail: a.lawecka@projektor.org.pl, ul. Stefczyka 7-8, tel. 504 067 978.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama