UWAGA!

Wakacyjna Akademia Tańca

Elbląg, Wakacyjna Akademia  Tańca

Maraton uśmiechu, ministerstwo śmiesznych kroków, olimpiada śmiesznych sportów, dyskoteki, warsztaty języka angielskiego, spotkanie z kabaretem, rejs statkiem i... mnóstwo tańca - tak organizatorzy zapowiadają atrakcje na Obozie Tanecznym w Iławie. Od 11 do 20 lipca będzie się tam odbywać „Wakacyjna Akademia Tańca 2011r."

- Już od 25 lat organizujemy obozy taneczne dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym - mówi Marek Kucharczyk z Centrum Tańca „Promyk". - Troska o bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz dobrze zorganizowany czas wypoczynku to nasze główne atuty. Tego lata zapraszamy dzieci na obóz letni, który będzie przebiegał pod hasłem „Wakacyjna Akademia Tańca 2011r."
       Będzie to niezwykła podróż w krainę zabawy i dobrego humoru. Obóz ma na celu doprowadzić do konfrontacji doświadczonych i utytułowanych tancerzy, z tymi którzy rozpoczynają swoją edukację taneczną. Dzięki uczestnictwu w takim obozie młodzi tancerze w znacznym stopniu poprawiają swoją technikę taneczną, nabierają ogłady i doświadczenia, wzorując się na utytułowanych parach tanecznych.
       - Mistrzowski obóz taneczny pt. „Wakacyjna Akademia Tańca 2011r.", to połączenie profesjonalizmu i wieloletniego doświadczenia w organizacji tego typu przedsięwzięć - dodaje Marek Kucharczyk.
       Kadrę instruktorską stanowią utytułowani tancerze. Wśród nich są finaliści Mistrzostw Świata i Europy oraz aktualni Mistrzowie Polski Formacji Standardowych.
       Oprócz zakwaterowania i wyżywienia organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji, m.in. wycieczkę na pola Grunwaldu i do Skansenu w Olsztynku, warsztaty języka angielskiego, maraton uśmiechu, ministerstwo śmiesznych kroków, olimpiadę śmiesznych sportów, dyskoteki, spotkanie z kabaretem, malowanie twarzy, rejs statkiem, ognisko z kiełbaskami. Ośrodek położony jest w pięknej malowniczej okolicy, można tam zażywać kąpieli wodnych i słonecznych oraz korzystać ze sprzętu wodnego i jeździć konno.
       Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 55 611 01 30, na stronie internetowej lub osobiście w Centrum Tańca „Promyk" na ul. Browarnej 80.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama