UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Absurd. Lodowisko czynne do 15:00? I to tylko w dni robocze?! ja pierdzielę, wyprowadzka z tej wiochy to był najlepszy pomysł w moim życiu. Jakoś teraz mam możliwość pójścia z synem na lodowisko w weekend a abonament mam wykupiony na cały sierpień (lipiec niestety w robocie w weekendy:/) i nawet do głowy mi nie przyszło, że mogłoby być nieczynne. Bawcie się tam dobrze, widzę że u was wszystko po staremu. PS. Pytałem starszych co im do głowy strzeliło, żeby wybrać Elbląg jako miejsce do zamieszkania, sprowadziliśmy się jak miałem 3 lata. Matka twierdzi że przez ojca, a Ojciec że z głupoty:D Matka zdzieliła Ojca ścierką a Ojciec zapewnił że chodziło mu o miasto, bo było atrakcyjne. Wierzę mu na słowo. Ale to chyba było baaaardzo dawno temu. .. .albo mu się przywidziało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    ZadowolonyMieszczuch(2019-07-29)
  • @ZadowolonyMieszczuch - ale w Elblągu lodowisko nie działa poza sezonem, bo nie ma takich możliwości. nie sądzisz malkontencie, że jak nie ma lodu to fajnie, że jest coś w zamian?
  • Thebil.
  • @ZadowolonyMieszczuch - ale o czym Ty mówisz? przecież lodowisko i tak zimą w elblągu nie działa. nie sądzisz że lepiej że cokolwiek się dzieje? i jest gdzie pójść z dzieciakami gdy brzydka pogoda albo jak za duży upał bo tam przyjemny chłodek
Reklama