UWAGA!

Weekend dla amatorów rekreacji

Elbląg, Weekend dla amatorów rekreacji
fot. MOSiR

Elblążan planujących aktywnie spędzić weekend Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezy sportowo – rekreacyjne. Do wyboru zawody w hali sportowej i rywalizacja rekreacyjna na świeżym powietrzu.

W sobotę przed południem zapraszamy do czynnej rekreacji w Parku Dolinka. Tu rozegrana zostanie kolejna edycja biegów na orientację o Grand Prix Elbląga. Start i meta zawodów mieścić się będzie na terenie kąpieliska miejskiego przy ul Spacerowej. Zapisy chętnych od godziny 9.30 do 9.50, a start zaplanowano na godzinę 10. W rywalizacji uczestniczyć mogą dzieci i osoby dorosłe. Tradycyjnie prowadzona będzie także kategoria rodzinna dla rodziców z dziećmi. Dodajmy, że za dobre wyniki będą nagrody od sponsorów zdrowego aktywnego wypoczynku.
       Nie zabraknie sportowych emocji również w niedzielę, bowiem już od godz. 9 w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Sienkiewicza w turnieju o Grand Prix Elbląga zmierzą się badmintoniści gromadzący punkty do klasyfikacji generalnej. Wpisowe od gier tradycyjnie wynosi 5zł. Mimo wysokiego poziomu rozgrywanych pojedynków chętnie zaprosimy osoby początkujące, które chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama