UWAGA!

Weekend z rabatami w Ogrodach

Ostatni weekend września to doskonała okazja, żeby zrobić tańsze zakupy w centrum handlowym Ogrody. Na klientów czeka mnóstwo rabatów w ramach akcji Stylowe Zakupy, a w niedzielę handlową 29 września będzie można odbierać bony na zakupy oraz skorzystać z bezpłatnych porad stylistki.

W tym tygodniu weekend zacznie się już w piątek! Od 27 do 29 września będzie trwała ogólnopolska akcja Stylowe Zakupy. Sklepy przygotowują z tej okazji duże zniżki, a także oferty specjalne oraz prezenty do zrobionych zakupów. Informacje o zniżkach znajdują się w magazynach „Twój Styl” nr 10/2019 (w cenie 7,99 zł) oraz „Show” nr 19/2019 (w cenie 2,39 zł). Oferty specjalne obejmują najnowszą kolekcję jesień-zima 2019, a także kosmetyki, akcesoria wnętrzarskie, dodatki i wiele innych.

Przy zakupach warto pamiętać o usłudze click&collect dostępnej w ponad 30 sklepach centrum handlowego Ogrody. Usługa jest bezpłatna i polega na zakupach w sklepie internetowym z odbiorem osobistym w galerii. Więcej informacji na stronie: http://www.centrumogrody.pl/clickandcollect.

W jedyną niedzielę handlową w tym miesiącu – 29 września – w Ogrodach odbędą się comiesięczne akcje specjalne dla klientów pod wspólnym hasłem Dzieje się!

 

Bony za paragony to akcja, podczas której klienci Ogrodów będą mogli zdobyć bony kwotowe o wartości 20 zł za swoje zakupy. Wystarczy w godz. 11.00-19.00 na stoisku promocyjnym okazać paragony na kwotę minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jedna osoba może odebrać nie więcej niż trzy bony. Łącznie przygotowano aż 500 bonów! Regulamin promocji będzie dostępny w punkcie promocyjnym w dniu akcji oraz na stronie internetowej centrum.

Z kolei w godz. 13:00-17:00 odbędzie się Pogotowie modowe. Profesjonalna stylistka udzieli bezpłatnych porad modowych w sklepach Kubenz i Vistula. Usługa jest bezpłatna.

Pełną listę zniżek przygotowanych przez sklepy oraz informacje o wydarzeniach w centrum handlowym Ogrody można znaleźć na stronie www.centrumogrody.pl.

 

---- artykuł sponsorowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie