UWAGA!

Wejrzyj w moje serce - koncert chóru Cantata

Elbląg, Wejrzyj w moje serce - koncert chóru Cantata

Już w najbliższy czwartek, 13 czerwca Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cantata zaprasza na wyjątkowy koncert pt. „Wejrzyj w moje serce…”.  To specjalne zaproszenie dyrygenta zespołu - Marty Drózdy – Kulkowskiej, która w ten sposób podsumowuje swoją 10-letnią pracę z chórem Cantata.

Chór Cantata działający pod patronatem Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej funkcjonuje w naszym mieście już od ponad 30 lat a od 10 lat nieprzerwanie jego dyrygentem jest Marta Drózda – Kulkowska, absolwentka Muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, w ramach której zrealizowała specjalizację z Dyrygentury Chóralnej a następnie ukończyła Podyplomowe Studia Chórmistrzowskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
       Praca z Chórem Cantata to jej wielka pasja i artystyczna miłość, co zaowocowało wieloma artystycznymi projektami i sukcesami w kraju i za granicą. Koncert „Wejrzyj w moje serce…” to zaproszenie do muzycznego świata Marty Drózdy -Kulkowskiej, jaki tworzy z Cantatą. Czwartkowy koncert będzie swoistym kalejdoskopem najdroższych jej sercu i najważniejszych dla niej utworów jakie zrealizowała z chórem przez ostatnią dekadę.
       Na ten wyjątkowy koncert zapraszamy w najbliższy czwartek 13 czerwca o godz. 18.00 do Centrum Sztuki Galeria El przy ul. Kuśnierskiej 6.
       Bilety: 10 zł ulgowy / 20 zł normalny do nabycia w Centrum Sztuki Galeria El od wtorku, w godz. 10.00 – 18.00.
      
      
      
      
      
Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cantata
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama