UWAGA!

Weź udział w Biegu na Sześć Łap

 
Elbląg, Weź udział w Biegu na Sześć Łap
fot. nadesłana

Zima, która od kilku dni panuje w Elblągu, nie jest straszna miłośnikom czworonogów i aktywności fizycznej. W najbliższą sobotę (14 stycznia) będą oni mieli okazję spotkać się z bezdomnymi zwierzętami z elbląskiego schroniska OTOZ Animals. Szansą do tego będzie kolejna edycja Biegu na Sześć Łap.

Bieg na Sześć Łap to zainicjowana w Olsztynie społeczna akcja, której celem jest promocja adopcji bezdomnych zwierząt oraz popularyzacja aktywności fizycznej. Od ponad dwóch lat w inicjatywie mogą wziąć udział również elblążanie. Spacer lub bieg z zamkniętymi na co dzień w schroniskowych boksach psami jest doskonałą propozycją na pożyteczne i aktywne spędzenie soboty, dlatego też kolejne edycje akcji zyskują coraz większą popularność. W spotkaniu wziąć może udział każdy, kto jest w stanie w spokojnym tempie przejść dystans ok. 5 km. Zapraszamy również biegaczy, którzy będą mieli okazję pobiec malowniczymi ścieżkami Bażantarni w miłym towarzystwie.
       Bieg na Sześć Łap uczestników odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia o godz.10 w schronisku OTOZ Animals przy ul. Królewieckiej 233 (wyjazd na Braniewo). Mając na uwadze bezpieczeństwo psów, wprowadzamy obowiązkowe zapisy. Swoje uczestnictwo można zgłosić na facebookowym profilu akcji, podając swoje imię, nazwisko oraz numer kontaktowy w wiadomości prywatnej. Zapisy trwają do piątku (13 stycznia) do godz. 18. Przed biegiem każdy z uczestników będzie poproszony o wpisanie się na listę, co będzie podstawą do otrzymania psa.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama