UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w Turnieju Jednego Wiersza

Elbląg, Weź udział w Turnieju Jednego Wiersza

Piszesz i chcesz się tym podzielić? Zaprezentuj swój wiersz podczas Turnieju Jednego Wiersza - Elbląg Latte'm, który odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia na Scenie Letniej na Placu Katedralnym w ramach akcji Lato w formie. Pamiętaj, że wiek i doświadczenie w pisaniu nie grają roli. To właśnie twój tekst może wygrać. Rozpoczęcie konkursu o godz. 16.

Formą uczestnictwa w turnieju jest osobista prezentacja wiersza własnego autorstwa. Do turnieju będą dopuszczeni autorzy, którzy w dniu konkursu zgłoszą się do odczytu swojego tekstu - w dniu imprezy od godz. 16 do 17 przed Sceną Letnią. Podczas rejestracji należy przekazać sekretarzowi jeden egzemplarz utworu, który będzie prezentowany w konkursie, w formie wydruku komputerowego/rękopisu. W turnieju mogą być prezentowane utwory o dowolnej tematyce, napisane w języku polskim, które nie były nagradzane w innych konkursach ani drukowane w czasopismach oraz publikacjach książkowych. Dopuszcza się teksty publikowane w internecie. Prezentacja utworu nie może przekroczyć trzech minut. Wiersze prezentowane w Turnieju będą oceniane przez jury w składzie: Artur Janusz Miścicki i Izabela Kordalska. Organizatorzy przewidują trzy nagrody rzeczowe i jedną specjalną. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo bezpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy na fanpage'u stowarzyszenia.
      
Kamila Łyłka-Kosińska, stowarzyszenie "Alternatywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama