UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mój dziadek tam pracował, mówił że za dzień pracy dostawali jedzenie, żadnego wynagrodzenia, mówiąc wprost okradano te dzieci z ich wypracowanych pieniędzy, mam pytanie czy jest adwokat jakiś co byłby w stanie poprowadzić sprawę o odzyskanie zagrabionych przez owczesny system nieludzi dziadka pieniędzy? Dziadek mówi, że byl młody i głupi i myślał, że tak ma być, nie miał doświadczenia życiowego, a przecież każdy widzi co oni tych harcerzy zrobili? darmowa siła robocza, ZHP powinien wypłacić tym starszym teraz ludziom odszkodowania i ich wypracowaneciezka pieniadze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    56
    wnuczek(2023-05-24)
  • @wnuczek - Słyszałeś coś kiedyś o czymś takim jak czyn społeczny, bezinteresowna pomoc lub wolontariat? Dziadek powinien być dumny, że jako harcerz mógł brać udział w takiej operacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    8
    Tak to widzę.(2023-05-24)
  • @Tak to widzę. - Pewien lekarz senator też pracował w szpitalu w czynie społecznym jako wolontariusz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    góralniskopienny(2023-05-24)
  • @wnuczek - A ty byś tę kasę przytulił, lubisz te darmowe pieniążki
  • @wnuczek - Może mecenas Roman G. dał by radę! :))))
  • @Tak to widzę. - Zapytaj tych co tam pracowali, który to robił z własnej nieprzymuszonej woli? Ja też takich wolontariuszy widziałem w filmach. Czarni na plantacjach bawełny w USA.
  • @góralniskopienny - Ale za to brał koperty....
  • @Tak to widzę. - Jaki to dziad bzdury opisuje, Mialem wtedy tez 20 lat, nikt nie placił jedzeniem.
  • @Tak to widzę. - dziadek oszust bzdury ci opowiedział.
Reklama