UWAGA!

Właściwe pieniądze zawsze przychodzą w porę! Na małe lub duże potrzeby

2019-01-10
18:00
 
Właściwe pieniądze zawsze przychodzą w porę! Na małe lub duże potrzeby

Rozglądasz się za dodatkowym finansowaniem? Na rynku jest wiele firm oferujących usługi finansowe. Wybór oferty najlepiej dopasowanej do naszych potrzeb i planów to duża sztuka. Trzeba mieć sporą wiedzę aby je właściwie ocenić. Czasem warto sięgnąć po pomoc doradcy. Niezależnie od tego, na co potrzebujesz gotówki możesz na nas liczyć! Poznaj nasze możliwości. Wspólnie dopasujmy je do Twoich oczekiwań. Odwiedź nas w Oddziale KredytOK.

Zobacz jak łatwo dobrać optymalną pożyczkę gotówkową, która nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu
       - Wszystkim nam wzrosły rachunki i okazuje się, że jest potrzebna niewielka kwota na ich pokrycie. Najkorzystniejsza będzie Szybka Pożyczka do 1500 zł. Całość spłacasz za miesiąc w jednej racie.
       - Twoje dzieci też chcą jechać na ferie zimowe ? Potrzebujesz większej kwoty i dłuższego okresu kredytowania? Mamy Ratkę Spłatkę. Pożyczkę spłacisz w czterech ratach.
       - Jesteś nowym Klientem w KredytOk? Skorzystaj z Szybkiej Pożyczki za darmo. Pożyczysz do 3 000 zł na dowolny cel. Po miesiącu oddasz tylko tyle ile pożyczasz, 0% odsetek! RRSO 0%.
      
       Potrzebujesz gotówki na większe potrzeby? Nawet do 15 000 zł?

       - Na realizację poważnych planów i zobowiązań pilnie potrzebujesz kwoty do 15 000 zł i oczekujesz dłuższego okresu kredytowania? Weź Pożyczkę jak Marzenie. To pożyczka ratalna, którą możesz spłacać długo - aż do 48 miesięcy. Dopasujemy okres spłaty i wysokość rat do Twoich aktualnych możliwości.
       - Masz samochód lub chcesz go kupić? Pożyczka AutoKasa to gotówka w ręku, a samochód w garażu. Możesz pożyczyć od 6000 zł nawet do 100 000 zł. Spłacisz w ciągu roku, dwóch a nawet do 4 lat.
      
       A może masz jeszcze większe oczekiwania finansowe? W KredytOK uzyskasz kredyt nawet do 200 000 zł

       - Także finansowanie Twoim wielkich planów w Nowym Roku zapewnisz sobie z KredytOK. Oferujemy kredyty wielu banków w jednym miejscu. W naszym Oddziale będziesz mógł wraz z doradcą omówić, porównać i wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę bankową.
      
       Odwiedź nas w oddziale KredytOK w Elblągu. Łatwo do nas dotrzeć! W oddziale czeka na Ciebie zespół kompetentnych doradców. Tak jak Tobie, nam też zależy na tym, aby pożyczka lub kredyt nie były nadmiernym obciążeniem, żebyś mógł bez trudności ją regularnie spłacać. Wspólnie wybierzemy najlepszą z ofert, bez względu na posiadaną historię kredytową.
      

       Zapraszamy do naszego oddziału w Elblągu, przy ul. Hetmańskiej 15C, tel. 55 235 50
       Lub zadzwoń pod numer infolinii 601 500 500

      
       ------ artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej