UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Woda za kartkę

Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2 w Elblągu w ramach realizacji projektu „W Pomezanii i Pogezanii, czyli historia szumem wody opowiedziana" zaprasza do udziału w konkursie plastycznym.

Konkurs plastyczny „Woda za kartkę” kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ośrodków szkolno – wychowawczych w Elblągu. Głównym celem konkursu jest budzenie i kształtowanie wśród dzieci świadomości proekologicznej i humanitarnej.
       Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką, w formacie możliwym do sprzedaży (A5 i A6, ewentualnie A4). Każda placówka może nadesłać dowolną liczbę kartek. Prace powinny być dostarczone do 17 marca na adres: Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2, ul. Polna 8a, 82 – 300 Elbląg.
       Osoby nagrodzone oraz ich opiekunowie zostaną powiadomieni o wynikach konkursu drogą e – mailową do 20 marca. Wyniki zostaną podane również na stronie internetowej Ośrodka  do 21 marca.
       Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 22 marca o godzinie 11 podczas Kiermaszu Wielkanocnego organizowanego w Ośrodku.
       Regulamin konkursu.
      
       Projekt Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 2 w Elblągu pod nazwą „W Pomezanii i Pogezanii, czyli historia szumem wody opowiedziana" został laureatem ogólnopolskiego Konkursu Grantowego "Henkel - zielone granty" edycja 2010/11. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Grant ufundowała spółka Henkel Polska.
       Przy realizacji projektu współpracują przedstawiciele Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, Muzeum Archeologiczno – Historycznego oraz Harcerskiego Ośrodka Wodnego „Bryza” w Elblągu.
       Działania związane z realizacją projektu „W Pomezanii i Pogezanii, czyli historia szumem wody opowiedziana" są kontynuacją edukacji ekologicznej i regionalnej prowadzonej w placówce. Projekt dotyczy edukacji przyrodniczej, ekologicznej i regionalnej dzieci i młodzieży ze szczególnym naciskiem na poznanie znaczenia akwenów wodnych dla życia ludzi i postępu społecznego.
       Twórcy projektu mają nadzieję, że zwiększenie wiedzy o regionie wpłynie na poczucie odpowiedzialności za swoją „małą ojczyznę" i skłoni do podejmowania uczestników oraz obserwatorów projektu do samodzielnych inicjatyw służących jej rozwojowi w oparciu o bogactwo przyrodnicze i historyczne.
      
Marzena Żachowska, OSW Nr 2 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama