UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

WORD otwiera kolejne Centrum Bezpieczeństwa

Elbląg, WORD otwiera kolejne Centrum Bezpieczeństwa
(fot. PS)

11 kwietnia (piątek) o godz. 12 w Szkole Podstawowej nr 2 w Pasłęku przy Al. Sprzymierzonych 9 odbędzie się uroczyste otwarcie kolejnego w województwie warmińsko-mazurskim „Szkolnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Miasta i Gminy Pasłęk”.

To piąte na terenie Warmii i Mazur Szkolne Centrum Bezpieczeństwa będzie zajmować się prowadzeniem szkoleń z dziećmi i młodzieżą szkolną w zakresie wychowania komunikacyjnego, a także upowszechnianiem wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Będzie również przygotowywać uczniów do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową oraz prowadzić te egzaminy.
     - Szkolne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Miasta i Gminy Pasłęk otrzyma od nas odpowiednie wyposażenie – zapowiada Zbigniew Lichuszewski, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu. - Będą to pomoce naukowe, podręczniki, przygotujemy także plac manewrowy do jazdy praktycznej rowerem i motorowerem.
     Uroczyste otwarcie Szkolnego Centrum odbędzie się 11 kwietnia o godz. 12 w Szkole Podstawowej nr 2 w Pasłęku.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • inicjatywa jakże szczytna, bardzo sobie cenię edukację najmłodszych jak również bezpieczeństwo, ponieważ jestem czynnym uczestnikiem ruchu drogowego ale nie mogę zrozumieć postępowania egzaminatorów w czasie egzaminu jak również nie wieżę że ktos ta farsę przerwie. Panowie dyrektorzy - samochód cięzarowy który podstawia LOK NA EGZAMIN TO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE to poprostu wrak wszyscy o tym wiedzą. Ale budynek macie piękny tylko czyim kosztem?. .. .Wam to pasuje. Pięknie się reklamujecie. .. .
  • "wierzę" przez rz piszemy:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    korekta(2008-04-11)
Reklama