UWAGA!

Wspaniały Patryk!

Patryk Pieczarka, uczeń Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu, został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Ośmiu Wspaniałych”! To piąty elblążanin nagrodzony tym tytułem w 24-letniej historii konkursu. Zobacz film.

Tegoroczny finał Ogólnopolskiego konkursu „Ośmiu Wspaniałych”, odbył się w Trzebiatowie w województwie zachodniopomorskim. Wzięło w nim udział ponad 200 młodzieżowych wolontariuszy z 29 miast, w tym pięcioro elblążan: Justyna Bożyk, Natalia Zielińska, Aleksandra Czerwińska, Kacper Gwóźdź oraz Patryk Pieczarka, który został ogólnopolskim laureatem konkursu. - Tego się nie robi dla rozgłosu, tylko po to, żeby pomóc osobom, które tego potrzebują – mówił kilka tygodnik temu Patryk Pieczarka, uczeń Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, o swoim wolontariacie.
       To był już 24. finał konkursu, organizowanego przez fundację “Świat na tak”. Przystąpiło do niego ok. 5 tysięcy wolontariuszy z całego kraju, spośród których w drodze eliminacji i po finale wyłoniono tytułową “Ósemkę wspaniałych”. Elbląg dołączył do konkursu dwadzieścia lat temu. Patryk jest piątym elblążaninem, który otrzymał taki tytuł.
       Uroczysta gala odbyła się w Centrum Sportu w Mrzeżynie. Oprócz emocji i wrażeń związanych z uczestnictwem w gali, młodzi wolontariusze mieli okazję zwiedzić Trzebiatów, uczestniczyć w spływie kajakowym, odwiedzić Ogrody Mandragory oraz uczestniczyć w wycieczce do Gosławia.
      
red. na podst. informacji UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Te wielkie podziękowania dla Wróbla ładnie wpisują się w kampanię wyborczą. Rok temu chyba nie dziękowali, a w tym już tak.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  Nobody(2018-06-14)
 • "Spełniaj marzenia, a sukces przyjdzie sam!" - Dawno nie słyszałem hasła tak mijającego się z naszą rzeczywistością. Ktoś zabłądził w bardzo idealistycznej wizji świata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  Jan_94(2018-06-14)
 • łubu dubu, łubu dubu. .. , niech nam żyje. .. , ale urzędowy produkcyjniak, szkoda, że kosztem sympatycznego chłopaka
 • Brawo! Gratulacje dla zwyciezcy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  bluselka(2018-06-14)
 • wielkie gratulacje dla młodego człowieka, mam tylko nadzieję, że nie będzie musiał wyjechać z tego kraju za pracą godną i godną pensją, do której prawo mają tylko nieudolni politycy w Polsce, ,brawo młody człowieku, ,od kiedy państwo polskie jest w czymkolwiek pomocne dla młodych ludzi, ,????? jeśli sobie sam nie poradzi w tym naszym piekielnym kraju polityczno-urzędniczym nikt nie zapewni jemu przyszłości, bo człowiek w tym kraju nie może mieć przyszłości, przyszłość wpisana jest w ratusz i urzędników na państwowych posadach, ,mimo wszystko życzę powodzenia w dalszej drodze życia i gratuluję mądrości, ,
 • Wielkie gratulacje :) Wspaniały młody człowiek
 • aż miło, Gratulację!!!
Reklama