UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wszystko o stypendiach

Elbląg, Wszystko o stypendiach

Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z istnienia programów stypendialnych innych niż te oferowane przez szkoły i uczelnie. Fundacja Dobra Sieć poprzez prowadzony przez siebie serwis internetowy www.mojestypendium.pl informuje na temat programów stowarzyszeń, fundacji, samorządów i firm.

Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, artystów i sportowców, nauczycieli, rodziców, doktorantów. Dzięki wyszukiwarce każdy zainteresowany może łatwo znaleźć stypendium lub konkurs najbardziej odpowiadający jego zainteresowaniom i potrzebom.
       Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.pl, w którym znajdziecie między innymi:
       - bazę aktualnych stypendiów i konkursów (ponad 3000 informacji z Polski i zagranicy)
       - artykuły o stypendiach i grantach
       - regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów i badania rynku stypendialnego
       - blogi stypendystów, którzy wyjechali na studia za granicę
      
       Serwis mojestypendium.pl powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Fundacją Orange. Fundacja Dobra Sieć jest nienastawioną na zysk organizacją pozarządową.
      
Małgorzata Stradomska-Kalinka, Fundacja Dobra Sieć
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama