UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jankiff była okazja abyś przemówił ludzkim głosem, bo ponoć w wigilię zwierzęta potrafią, Ale ciebie to nie dotknęło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    16
    hrabia_George(2020-12-25)
  • @hrabia_George - @ hrabia_George słowa prawdy bolą najbardziej. Świat katolicyzmu upada, pedofilia w kościołach, tłumne odejścia młodych od wiary. Upadanie bracia katolicy. Wasza forma chrześcijaństwa okazała się błędna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    12
    Janklif(2020-12-25)
  • @Janklif - Tu bracie Ameryki nie odkryles, kazdy wie, ze kultury powstawaly, upadaly, podobnie narody, spoleczenstwa, wiary. Trudno wskazac cos stalego, wszystko sie zmienia w czasie podobnie jest I z nasza wiara, ktora pewno za jakis czas upadnie. Stalym jest wnetrze czarnej dziury, gdzie czas stoi w miejscu, tak ze spoko, nie stresuj sie, Bo to szkodzi zdrowiu. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Zbyszek1(2020-12-25)
  • @hrabia_George - Niech zgadnę - jesteś katolikiem?
  • @Janklif - Katolicy to nie tylko kościół rzymsko-katolicki - który w ostatnim okresie zalicza upadki, katolicy z różnych nazwijmy to nacji na świecie mają się nie najgorzej. Jestem katolikiem (rzymsko katolickim), i "wierzę w Boga ojca wszechmogącego. .. "Kościół jako księża mi nie odpowiada - co nie znaczy, że nie ma dobrych księży, do kościoła jako budynku zaglądam gdy mam potrzebę, np. pokazać dzieciom szopkę symbol tych świąt, zrobienie szopki kosztuje więc do aniołka moje dzieci wrzucą kilka pln. Ale irytuje mnie gdy nie jako księża nakazują by za kolędę której nie będzie "dać"w kopercie lub przelew, a moje mieszkanie od kilku lat jest omijane przez księży, mimo, że wyraziłem chęć przyjęcia ich. Wracając do art. bardzo fajny i ciekawy na świąteczny ranek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Tomasz85(2020-12-25)
  • @Tomasz85 - NIESTETY, nie ma teraz dobrych księży. Wszyscy o procederach wiedzieli i milczeli. Wszyscy umoczeni w brudzie.
  • @#ogi - ale chyba ty nim nie jestes
Reklama