UWAGA!

Wykład o przekopie

 Elbląg, Wykład o przekopie

Dzisiaj, 16 listopada, na wykład otwarty o przekopie Mierzei zaprasza Uniwersytet Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych.

Spotkanie odbędzie się w auli Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Lotniczej. Początek o godz. 15.30. Otwarty wykład „Kanał przez Mierzeję Wiślaną - konieczny i opłacalny" wygłosi Jerzy Wcisła.

 

red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Proszę bardzo, to Prawo i Sprawiedliwość pod kierownictwem Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego stworzyło to wspaniałe dzieło które da podwalinę pod wielki elbląski port i stworzy mam na Mierzei naszą polską Chorwację a ci nieudacznicy z Platformy próbują podpiąć się pod nasz sukces. Jeśli ma pan trochę wstydu i przyzwoitości to powinien pan publicznie podziękować rządowi i wystąpić o odpowiednie uhonorowanie naszego Pana premiera. Cieszy mnie jedynie że wyrabia się pan trochę gospodarczo i chwali nasze sukcesy.
 • "wykład „Kanał przez Mierzeję Wiślaną - konieczny i opłacalny"wygłosi Jerzy Wcisła. "JERZY WCISŁA O KONIECZNYM(!)i OPŁACALNYM (!)KANALE XDDDDD
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  zzz@333(2021-11-16)
 • Jurek, nie zapomnij opowiedzieć o ilości wydobytego bursztynu w miejscu przekopu
 • @TeofilSkorupa - Prawie i Sprawiedliwość, stworzyła wysokie ceny, inflację (dodruk pieniędzy bez pokrycia), ogromne koszty utrzymania szarego obywatela - i mnóstwo pomocy dla swoich cwaniaków. Tak Teofilu
 • @TeofilSkorupa - Teofil. A bursztynu tam było oczywiście tylko pół, 1 kilogram, czy może dwa. Co cwaniaki :)
 • To był bardzo dobry wykład. Każdy elblążanin powinien go usłyszeć.
 • Pewnie będzie opowiadał o swoim przekopanym rozumie !
 • No, no, no Panie Wcisła, - wykład ponad podziałami, TAK powinno się grać, to co dla nas, to co ma służyć wszystkim, bez politycznych podtekstów, powinno być promowane i wspierane, rozwijane przez wszystkie opcje polityczne- razem a NIE robienie sobie na złość Bo jestem z innego rozdania- ROZDAWAJMY tą kasę wspólnie, dla siebie, a NIE ciągle obcym, może CI Polacy pójdą w końcu p. o. rozum do głowy I zaczną współpracowac, a NIE ciągle donosić do Unii. Czy to stare przysłowie, że zgoda buduje - niezgoda rujnuje jest w stanie przekonać ludzi walczących o władzę. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  NIE wiem..(2021-11-16)
 • Bardzo ciekawy, merytoryczny wykład. Niestety niweielu się orientuje, kto walczył o przekop i kto był pomysłodawcą. Trzeba to prostować. Odkłamywać kłamstwa i mówić wprost, że PiS spartolił tę inwestycję. Jak wszystko za co się biorą
 • @TeofilSkorupa - Bzdury. PiS przyszedł na gotowe. Projek przekopu powstał za rządów PO-PSL. Obecnie rządzących przedsięwzięcie jednak przerosło. Co chwila mieli wpadki, niedociągnięcia. Tak jak piszą ustawy na kolanie, tak bylejako robią i to. A finał dopiero przed nami.
 • Plus oczywiście koszt budowy przekopu jest dużo wyższy niż rząd przewidział. Ciekaw jestem czy bezpiecznie będzie tam wpływać.
 • Kampanię wyborczą prowadzi Wcisła w sposób bezczelny, i to wśród osób najbardziej na propagandę podatnych - staruszków i niepełnosprawnych. Trzeba nie mieć sumienia i ambicji, żeby najpierw utrudniać i krytykować, a teraz spijać śmietankę dla czystej prywaty i politycznej korzyści. Czy polityk posiada sumienie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  Wcisnę się wszędzie(2021-11-17)
Reklama