UWAGA!

Wystartuj w Net Masters Cup i wygraj stypendium

 
Elbląg, Wystartuj w Net Masters Cup i wygraj stypendium

Ruszyły zapisy do VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie – Net Masters Cup. Nagroda główna dla zwycięskiej drużyny to stypendium finansowe i pakiet opieki podczas studiów.

Zapisy do jednego z największych w Europie konkursów o technologiach informatycznych – Net Masters Cup potrwają do 1 marca.
       Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie to wyjątkowy konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do zmagań mogą przystąpić 3-osobowe drużyny pod nadzorem nauczyciela prowadzącego. Do uczestnictwa w Olimpiadzie zaproszonych jest co roku ok. 15 tys. szkół z całej Polski, a w pięciu poprzednich edycjach wzięło udział prawie 320 tys. osób.
      
       Partnerami Olimpiady odpowiedzialnymi w całości za ułożenie pytań oraz weryfikację wyników na każdym etapie są renomowane uczelnie wyższe: Politechniki Warszawska, Łódzka, Poznańska i Wrocławska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne.
      
       Podczas dwóch etapów testów online (marzec – kwiecień 2013) oraz w Wielkim Finale na żywo (24 czerwca 2013) uczestnicy będą rozwiązywać zadania z zakresu m.in. algorytmiki, programowania, baz danych, sieci komputerowych, grafiki komputerowej, podstaw telekomunikacji, sieci społecznościowych, systemów operacyjnych, informatyki gospodarczej i bezpieczeństwa w sieci.
      
       Nagrodą główną dla najlepszej drużyny jest pakiet pełnej opieki podczas nauki na uczelni wyższej (stypendium finansowe, staż, warsztaty i wejściówki na prestiżowe konferencje naukowe) dla każdego z trzech członków drużyny oraz sprzęt elektroniczny. Nauczyciel prowadzący zwycięską drużynę otrzyma sprzęt elektroniczny oraz pakiet wejściówek na prestiżowe konferencje informatyczne.
       Więcej informacji, regulamin, harmonogram oraz formularz zapisów znajdziecie na stronie www.netmasterscup.pl
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama