UWAGA!

Wysyłaj tanio kurierem paczki za granicę

 Wysyłaj tanio kurierem paczki za granicę

Otwarcie rynku pracy oraz zmiany polityczne i społeczne sprawiły, że coraz częściej wysyłamy przesyłki za granicę. Nie ulega wątpliwości, że większość z nich stanowią towary handlowe, ale nie brakuje prywatnych oraz biznesowych paczek czy też kopert z dokumentami i palet. Najszybszym i najtańszym sposobem wysyłania paczek za granicę jest skorzystanie z usług doświadczonych kurierów, takich jak DPD czy UPS. To idealna opcja zarówno wtedy, gdy wysyłamy przesyłki prywatne do rodziny czy znajomych, handlujemy na aukcjach internetowych lub też prowadzimy wymianę towarów na poziomie mniejszego lub większego biznesu.

Najlepszy kurier za granicę
       Warto przy zamawianiu taniego kuriera, który dostarczy paczkę w niemalże każde miejsce za granicą, sprawdzić doświadczenie przewoźnika. Ważnym kryterium (poza ceną) jest rzetelność doręczyciela oraz czas, w jakim paczka znajdzie się u odbiorcy. W tym wypadku warto skorzystać z usług brokera, który jest w stanie zagwarantować najlepsze oferty z możliwych, ponieważ współpracuje z liderami w branży i działa na korzyść klientów, negocjując atrakcyjne warunki. Te są oczywiście dostosowane do potrzeb zarówno w zakresie przesyłek ekspresowych, jak i dostępnych opcji dodatkowy takich jak na przykład dostarczanie paczek w dni wolne od pracy czy ubezpieczenie.
      
       Jak nadać przesyłkę za granicę?
       Czas, w jakim paczka za granicę dotrze do odbiorcy, uzależniony jest od miejsca, do którego wysyłamy, wybranego środka transportu, no i oczywiście oferty danego przewoźnika. Zazwyczaj zajmuje to kilka dni. Sama procedura zamawiania kuriera jest intuicyjna i polega na wypełnieniu formularza na stronie internetowej brokera. W konkretne miejsca należy wpisać wagę i wymiary oraz adresy nadawcy i odbiorcy oraz zaznaczyć, czy przesyłka ma regularny kształt. Na podstawie tej specyfikacji otrzymujemy oferty różnych firm kurierskich wraz z cenami. To zestawienie również określa przewidywany czas dostarczenia przesyłki do konkretnego kraju. Po wybraniu pasującej propozycji należy zamówić kuriera, opłacić usługę oraz czekać na odebranie paczki. Jej drogę bez problemu można śledzić w Internecie lub na urządzeniu mobilnym. W ten sposób najszybciej zostaniemy poinformowani, że przesyłka została dostarczona.
      
       Sprawdź ofertę bez umowy i rejestracji na tanie paczki za granicę z flypak.pl
      

       Doświadczeni kurierzy dokładają wszelkich starań, by przesyłka dotarła do odbiorcy w stanie nienaruszonym w jak najkrótszym czasie. Ważnym aspektem jest również sposób zapakowania przez nas paczki w taki sposób, by zminimalizować ryzyko jakichkolwiek strat. Kurierem można wysyłać zarówno dokumenty, jak i paczki do 70 kilogramów oraz palety niemalże w każdy zakątek świata.
      
       Paczki do 30 kg do Niemiec kurierem od 66 zł
       Paczki do 30 kg do Anglii kurierem od 88 zł
       Sprawdź pozostałe kierunki na flypak.pl

      
       ----- materiał płatny -------

      

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie