UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ta zmieniajmy historię pod takim znakiem, a nie innym walczyli żołnierze Armii Czerwonej z Niemcami, z żadnymi nazistami hitlerowcami itp głupotami. Świat nie zna narodu nazistów to byli Niemcy, Pomnik powinien zostać a napis na nim poległym żołnierzom Armii Czerwonej w walce z Niemcami, Taka jest prawda i gdyby nie oni nikt z Polski może by Niemców nie wyrzucił. Znając zachodnich aliantów i jak zachowali się w Jałcie podpisali by pokój z Niemcami Polska może by była, ale wielkości Księstwa Warszawskiego, Stalin, Putin, a Ci polegli żołnierz to inna sprawa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    90
    40
    jestem przeciw(2022-03-25)
  • @jestem przeciw - Pomnik zachować, symbole zniszczyć!!!!!
  • @jestem przeciw - Ale to było miasto niemieckie, ruski ich wyrzucili, zeby nasze granice przesunąć i Polaków tam wysłać. Nikt nie wyzwalał niemieckiego miasta od Niemców
  • @Kraa - no widze ze wyzwolenie dla wielu to wrzesień 1772 r. I rozbiór Polski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Karol50(2022-03-25)
  • @jestem przeciw - Pies j.... ł kacapskich oswobodzicieli, gdyby ta szarańcza nie poszła na Berlin, to wyzwolili by nas Amerykanie z armią gen. Andersa, stało się jak się stało. Czerwona dzicz zdobyła nasz kraj i przez pół wieku była okupantem.
  • @jestem przeciw - A kto 17 września 1939 roku napadł Polskę w porozumieniu z Niemcami jak nie armia Czerwona tacy sami bandyci i mordercy jak nocy więc nie wypisuj głupot o wyzwoleniu przez armię czerwoną bo przez te wszystkie lata po wojnie aż do upadku komuny tak naprawdę byliśmy jedna z kolonii radzieckich
  • @jestem przeciw - Nie Armia Czerwona tylko Stalin ich rękoma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Free people(2022-03-27)
  • @jestem przeciw - Popieram.
Reklama