UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

X Prezentacje Artystyczne Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

Elbląg, X Prezentacje Artystyczne Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” zaprasza na X Regionalne Prezentacje Artystyczne Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, które odbędą się 15 i 16 maja (czwartek i piątek).

- W tym roku odbędzie się X - jubileuszowa edycja Regionalnych Prezentacji Artystycznych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych - informuje Monika Stando ze „Światowida”. - Uczestnikami elbląskiej imprezy będą dzieci i młodzież z placówek z terenu trzech województw: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i podlaskiego.
     - Formuła imprezy umożliwia jej uczestnikom integrację, wymianę doświadczeń w zakresie pracy artystycznej oraz nawiązywanie kontaktów. Tegoroczna edycja została wzbogacona o imprezy towarzyszące prezentacjom scenicznym - dodaje Teresa Miłoszewska, organizator imprezy.
     
     Program prezentacji:
     
     Pantomima, teatr lalek i pokazy taneczne
     Podczas pierwszego dnia imprezy (15 maja) od godz. 12 w Światowidzie odbędą się prezentacje sceniczne. Wstęp jest wolny. Tego dnia wystąpią: Teatrzyk Czarodzieja Baja - OSW Szczytno, Zespół „Wiolinki” - OSW Lidzbark Warmiński, Grupa warsztatowa „Supeł” - Szkoła Przysposabiająca do Pracy, OSW nr 1 Elbląg, Zespoły „Internaciątka” i „Świetliki” - Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych Iława, Zespół „Tańczmy razem” - OSW w Giżycku, Zespół „GRIM” - OSW Szymanowo, Kółko teatralne - OSW dla Dzieci Niesłyszących Olsztyn, Zespół „Koperniczki” - OSW nr 1 Elbląg, Zespół „Kumulusy” - OSW nr 2 Elbląg, Zespół wokalno-taneczno-teatralny „Korekta” - Zespół Szkół Specjalnych Hajnówka.
     
     Wystawa młodych ekologów
     Tego dnia w Światowidzie nastąpi też uroczyste wręczenie nagród laureatom IV Regionalnego Konkursu Plastycznego „Młody ekolog w akcji” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.
     
     Warsztaty artystyczne
     Także 15 maja o godz. 17 w Ośrodku Szkolno Wychowawczym nr 2 odbędą się warsztaty artystyczne prowadzone przez instruktorów CKiWM „Światowid”.
     
     Festyn integracyjny
     Drugiego dnia imprezy (16 maja) o godz. 9.30 na terenie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Elblągu przy ul. Polnej 8 a odbędzie się festyn integracyjny.
     
     Organizatorami X Regionalnych Prezentacji Artystycznych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych są: CKiWM „Światowid”, Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art.”, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Elblągu. Impreza dofinansowana jest ze środków PFRON.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama