UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XI Gala Filantropa Roku 2010 i Rynkowski Symfonicznie

Elbląg, XI Gala Filantropa Roku 2010 i Rynkowski Symfonicznie
(fot. www.rynkowski.art.pl)

Doroczna Gala Filantropa Roku to czas, kiedy zostaje wyłoniony laureat Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Tym razem gwoździem programu będzie koncert Ryszarda Rynkowskiego z udziałem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej i Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” pod batutą Bohdana Jarmołowicza. Impreza odbędzie się 30 maja (poniedziałek) o godz. 18 w Teatrze im. A. Sewruka.

Podczas uroczystości zostanie rozstrzygnięty Konkurs o tytuł Filantropa Roku. Zaszczytny tytuł może otrzymać przedsiębiorca, osoba fizyczna, firma prywatna lub państwowa, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych oraz instytucji użyteczności publicznej z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Kapituła Konkursu dokonała już nominacji spośród złożonych zgłoszeń. O tytuł Filantropa Roku 2010 ubiegają się: Hanna Skrobotun, Dorota Wcisła, Energa S.A., Roman Badysiak – Kawiarnia „U Aktorów” oraz Krystyna i Bogdan Przybylscy – Regionalne Centrum Marketingu s.c.
       Gala będzie również okazją do rozstrzygnięcia Konkursu im. dr A. Gabrysiak na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych. Konkursem objęte są zrealizowane inicjatywy elbląskich organizacji pozarządowych, skierowane na rzecz dobra wspólnego Elbląga. Zwycięska organizacja otrzyma nagrodę w wysokości 2000 zł z przeznaczeniem na działalność statutową. Konkurs organizowany jest przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych.
       Tegoroczna Gala będzie wyjątkowa. Ryszard Rynkowski – wieloletni darczyńca i przyjaciel Fundacji – w rodzinnym Elblągu wykona swoje utwory w aranżacji symfonicznej. Do wstępu na Galę upoważniają zakupione wcześniej cegiełki, z których dochód wesprze działalność statutową Fundacji Elbląg.
       Gali patronuje Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga.
       Organizatorzy: Fundacja Elbląg, Urząd Miejski w Elblągu, Elbląska Orkiestra Kameralna, Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych, Elbląska Izba Przemysłowo-Handlowa, Kiwanis International – Klub Elbląg, Lionss Club Elbląg, Lions Club Truso, Cech Rzemiosł Różnych.
       Patronat medialny nad Galą objęli: Telewizja Obywatelska, TVP Olsztyn, Telewizja Elbląska, „Dziennik Elbląski”, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Tydzień w Elblągu.
      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Samo nominowanie do tytułu jest swego rodzaju wyróżnieniem. Wydaje mi się, że jest jednak różnica, kiedy to osoba prywatna (np. właściciel firmy) dzieli się z innymi częścią swoich własnych dochodów, a kiedy robi to instytucja państwowa. Może wiec statuetki w dwóch, a nawet w trzech kategoriach, np. filantrop, sponsor, organizator akcji charytatywnej.
  • A moim zdaniem koncert był wspaniały, rośnie nam siła muzyczna. .. ..
  • Gratulacje dla Pani Doroty.
Reklama