UWAGA!

Zaczynamy kolejny rok praktycznej nauki zawodu

 
Elbląg, Zaczynamy kolejny rok praktycznej nauki zawodu
fot. nadesłana

Dzięki uprzejmości dyrektora Zarządu Portu w Elblągu Arkadiusza Zglińskiego klasy pierwsze o kierunku technik eksploatacji portów i terminali, w połowie września miały okazję zapoznać się z infrastrukturą portową Elbląga, zadaniami portu oraz zasadami żeglugi na wodach wokół naszego miasta.

Morskie tradycje Elbląga sięgają najstarszej przeszłości tego miasta. Początkowo pomyślność Elbląga związana była z rozwojem handlu morskiego w strefie hanzeatyckiej.
       W czasie dwudniowego pobytu w porcie mieliśmy okazję zapoznać się także z pracą Kapitanatu Portu oraz zobaczyć codzienne czynności na barce w czasie przeładunku towaru. To dla nas dobra lekcja zawodu. Pobyt w elbląskim porcie to pierwszy przystanek w ramach cyklu szkoleń praktycznych, które organizuje nasza szkoła. Kolejnym etapem będą m.in. zajęcia praktyczne w 22 Bazie Lotnictwa Taktycznego, podczas których zapoznamy się z funkcjonowaniem lotnisk i obsługą samolotów.
      
      
ZSTH Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • skończą szkołę z tym kierunkiem a Pan Zgliński im powie że niestety nie przyjmę was do pracy bo nie macie doświadczenia w tej pracy. .. bo wymagam 5 lat doświadczenia zawodowego
  • Pan Zglinski nie decyduje o zatrudnianiu we wszystkich jednostkach w porcie. Dzisiaj i sprzataczka to najlepiej z C. V na półtora strony. Ale Polakowi to w oko kole nawet nauka dzieci. I jak ma byc tu dobrze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    polakpotrafi(2014-09-25)
Reklama