UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mylisz się człowieku. Zdjęcia są dobrym dowodem i są pod moim kluczem jako dowód w ewentualnej sprawie a nie do publikowania w mediach. To różnica człowieczku bezmyślny. Ja prawa nie łamię! Jeśli będzie okazja to materiał dowody dla prokuratury jest gotowy, a ja jestem świadkiem, że gówna nikt nie sporzątnał więc twoja wypowiedź nie ma sensu – obrońco bylejakości w życiu – czyli gówna. Każdy rozsądny człek wie że nikt gówna nie ruszy, a i można złapać tych ludzi na gorącym uczynku bo dokładnie z 4 piętra widze kiedy wychodzą z bloku i drepcza powoli do nas na polanę. Jeden telefon do znajomego z policji lub strazy i auto w 10 minut jest a to wystarczy aby ich złapac na gorącym uczynku. Tak słyszałam, podatku na psa nie ma zgoda ale kaganiec i smycz to podstawa! Dlaczego wszyscy z nimi chodzą? Tutaj nie chodzi o małostkowość a o fakty, o działanie innych ludzi na szkodę drugich. Ty tego nie rozumiesz? Nie widzisz problemu? Gdy wdepniesz w gówno to zmienisz zdanie. Nie po to mam ładną polanę aby oglądać psie dupska! To nie szalet. Zaraz pójde i nasram im pod drzwi, ciekawe co powiedzą haha Gdy cię np. okradną to co? Reagujesz dopiero? Jak po fakcie? Teraz trzeba temat naświetlać aby te brudasy co nie sprzątają po swoim psie miały nauczkę. P. s. mogę i wideo im nagrać, mam kamerę, nie ma problemu aby nagrać proces wyprowadzania psa i nieposprzątania po nim i skąd dokąd właściciel chodzą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    26
    Wkurzonana1000(2014-07-16)
  • sraj na polanee
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    pies09(2014-07-16)
  • wkurzona, jaka Ty jesteś płytka i prymitywna buahahahaha i poczytaj sobie trochę polskie prawo tępa babo!
Reklama