UWAGA!

Zapisy do klas językowych w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum

 Zapisy do klas językowych w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum

Jeszcze można zapisać dziecko do klas językowych jedynej w Elblągu, niepublicznej szkoły dla dzieci i młodzieży, w której wiodącym językiem jest angielski. Szkoła mieści się przy ul. Lotniczej 2, w budynku EUH-E. ZSA przyjmuje zapisy do klas pierwszych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz do klas drugich i trzecich.

Zarówno w Niepublicznej Szkole Podstawowej, jak i w Niepublicznym Gimnazjum Akademickim, kładziemy nacisk na naukę języków obcych. Nieustannie doskonalimy funkcje językowe, takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, mająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. W naszej szkole gwarantujemy wysoki poziom kształcenia, ciekawe zajęcia dodatkowe oraz, co najważniejsze, indywidualizację procesu nauczania. Rozwijamy zainteresowania i talenty naszych uczniów. Nauczamy przy pomocy multitablic, znajdujących się w każdej klasie. Zapewniamy doskonałą opiekę od godziny 6.30 do godz. 17.00 lub nawet do godz. 19.00, jeśli jest taka potrzeba. Dysponujemy nowoczesnym budynkiem oraz przestronnymi, dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi. Nauczanie odbywa się u nas wyłącznie w systemie jednozmianowym, co oznacza, że każda klasa rozpoczyna zajęcia codziennie o tej samej godzinie, mianowicie o 8.15. W szkole panuje przyjazna atmosfera. Każdy jest u nas kimś wyjątkowym. Zapraszamy do naszej Szkoły. Przyjmujemy zapisy do klas z rozszerzonym językiem angielskim I-III Szkoły Podstawowej oraz I-III Gimnazjum.
      
       Więcej informacji na temat Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego na stronie www.zsa.elblag.pl lub w sekretariacie Zespołu Szkół Akademickich pod nr tel. 55-239-38-98. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i zwiedzania szkoły!

       ---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie