UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Napiszcie proszę kiedy ustawiono ten parkometr. Dobre dwa lata temu. Wg relacji obsługi nawet trzech lat. Laleczka co od wczoraj wypisuje komentarze o tym parkingu aż redakcję w to wkręciła. Zlitujcie się. Droga redakcjo może jeszcze jakiś artykuł pod tytułem uważaj kiedy wjeżdżasz w ulicę pod prąd, bo stoi tam taki to a taki znak drogowy i grozi to mandatem karnym. A co kobieto myślałaś, że to automat do lodów nie parkometr ???
  • Ale tu nie o mnie chodzi moj drogi, bo ja bilet pobralam, choc bylam tam 2gi raz w życiu. Inni ludzie, ludzie starsi podostawali mandaty. I dlatego chcialam zwrócić uwagę bo malo kto tam wjezdzakac parzy na tablicę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Ta Laleczka;)(2020-10-07)
  • @Ta Laleczka;) - No to zrozum kobieto, że robisz z igły widły. Ludzie akurat trafili na kontrolerów a celowo nie pobierają biletów. Podobnie jak osoby parkujące w strefie płatnej, nie widzę parkingowego to spróbuję bez biletu. Szanujemy Twoją postawę obywatelską.
Reklama