UWAGA!

Teraz ja - Zarządco, pobudka!

Elbląg, Zarządco, pobudka!

Park Romualda Traugutta zwany „wyspą” zieleni. Alejki, ławeczki, miejsca zabaw i otaczająca zieleń tworzą miejsce najbardziej urokliwe w naszym mieście. Jakiś miesiąc temu, spacerując chodnikiem wzdłuż ul. Traugutta, zauważyłem stertę śmieci na terenie owego parku...

Śnieg stopniał, śmieci zostały do dziś. Częściowo zaczęły się rozkładać, tym samym zmniejszając swoje gabaryty. Parę metrów dalej rosną krzaki, a w nich kolejny widok nieprzynoszący chluby temu terenowi.
       W zeszłym roku weszła uchwała śmieciowa, która, jak widać, nie działa, nadal część mieszkańców wyrzuca swoje odpady na tereny zielone. 30 grudnia Rada Miejska w Elblągu powołała doraźną komisję do spraw tak zwanych uchwał śmieciowych. 6 marca na sesji Rady Miejskiej mają być wprowadzone zmiany, które mają przyczynić się do poprawy czystości i porządku w obrębie miejsc gromadzenia odpadów.
       Może jeszcze ktoś wreszcie obudzi i zobliguje zarządców do uporządkowania zielonych terenów. Pewnie takich sytuacji w mieście, jak i poza, mamy dużo więcej.
      
      
fajnyfacet
Liczba publikacji: 20
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
2.6 164 85

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama

To się czyta

To się komentuje