UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nauczycielowie jak mówi Kidawa to wstydu nie mają. Siedzą w domu płaca leci i o podwyżki się upominają to co mają powiedzieć rodzice kiedy siedzą razem z dzieckiem nad lekcjami i mózg się gotuje bo durne te zadania może nauczyciele podzielą się pensją
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  55
  Ojciec Wirgiliusz (2020-04-07)
 • @Ojciec Wirgiliusz - widac ze do szkoly nie po drodze. .. bylo. ..
 • Nie wiem, jak Pan ale ja nie siedzę ze swoimi dziećmi w lekcjach. Wszystko mają napisane co mają zrobić co przeczytać, na jakie pytania odpowiedzieć. Jedyne co musiałam im pomóc to jak udostępnić pracę, jak wysłać na gmaila lub w librusie Pozdrawiam, jako rodzic czwórki dzieci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  38
  3
  Mama czwórki dzieci(2020-04-07)
 • A może tak zerkniesz na to z innej strony....w czasie "tradycyjnego" nauczania rodzic równiez miał obowiązek bycia z dzieckiem i pomocy mu w odrabianiu pracy domowej.... Teraz zostało to niejako wymuszone na rodzicu....musi po prostu spędzić z dzieckiem ten czas j być jego kierownikiem, a nie jak dotychczas....rzucił do dziecka..."lekcje zrobiłeś?"...usłyszał odpowiedz..."tak"....potem się okazuje, że dziecko po raz kolejny nie ma pracy domowej....i do kogo pretensje...? No przecież do nauczyciela, że się czepia....bo dziecko powiedziało, że zrobiło....Ale już rodzic nie miał czasu sprawdzić.... I jeszcze jedna sprawa w kwestii pensji....tak się składa, że nauczyciel, ,aby przygotować pracę dla ucznia poświęca jakiś czas....różnie to jest....zależy od biegłości nauczyciela w posługiwaniu się nowoczesnymi technologiami....więc wykonuje jakąś pracę....skoro jednak chcesz, żeby się dzielił pensja....To może nie h wszyscy rodzice, którzy korzystają z 14 dni wolnego celem sprawowania opieki nad dzieckiem i nie wykonują żadnej pracy, a dostają 80% wynagrodzenia....też się podzielą z innymi ta pensja....?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  2
  Cogitans(2020-04-07)
 • @Ojciec Wirgiliusz - Czego oczekiwałeś? Aplauzu? Będziesz miał masę minusów, bo zważ, że głównie nauczyciele mają czas i ochotę komentować artykuły na portelu.
 • @Ojciec Wirgiliusz - chciało się mieć dzieci ? chciało się 500 plus i 300 plus ? stawiało się Pisiorom krzyżyki ?? to teraz zapierdzielać razem z dzieciakami i pomagać - jak masz auto firmowe to też czasem trzeba naprawić a nie tylko eksploatować - cieszcie się że w ogóle jest jakieś nauczanie - zresztą i tak w dzisiejszych czasach szkoły w większości kończą społeczni analfabeci - a potem czyta się takie oderwane od rzeczywistości komentarze - rodzice zrobili się zbyt wygodni - wymówka bo internetu nie ma, bo tylko telefon, bo pakiet za mały - a gdzieś była mamusiu jak był czas to ogarnąć - stałaś w kolejce do MOPS-u i na pośredniaku ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  romero4(2020-04-07)
 • Moim zdaniem, nie wszyscy uczniowie powinni podlegać obowiązkowi nauki. Niektórym powinno się pozwolić wrócić do średniowiecza i podpisywać krzyżykiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Nauczyciel(2020-04-08)
Reklama