UWAGA!

Zielona Flaga dla bursy

Elbląg, Zielona Flaga dla bursy

Bursa Szkolna nr 4 przy ul. Komeńskiego w Elblągu otrzymała po raz kolejny międzynarodowy certyfikat Zielonej Flagi za działania proekologiczne.

Certyfikat został wręczony podczas Regionalnego Zjazdu Eko-Szkół w Olsztynie. - To zaszczytne wyróżnienie i doskonałe uhonorowanie licznych działań ekologicznych placówki. Certyfikat ten bursa otrzymuje nieprzerwanie od 2013 r. Jest nadawany placówkom w ramach Programu Eco-Schools, w którym uczestniczy ponad 15 000 szkół z 53 krajów. Program polega na podnoszeniu świadomości ekologicznej młodzieży szkolnej poprzez działania na rzecz efektywnego wykorzystania energii i surowców oraz zrównoważonej gospodarki odpadami w szkołach i ich otoczeniu. Dzięki programowi ekologicznemu młodzi ludzie doświadczają pozytywnego wpływu swoich działań - informuje dyrekcja Bursy nr 4.
       To kolejne ekologiczne wyróżnienia dla elbląskiej placówki, która otrzymała niedawno także certyfikat „Szkoła Promująca Zdrowie” od warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty.
red. na podst. informacji nadesłane
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo bursa, brawo zaangażowani nauczyciele. Mój syn mieszka w tej bursie i jestem bardzo zadowolona z opieki i działań wspaniałej kadry.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Halina(2018-12-14)
Reklama