UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba przed każdym wyjściem z domu zerknąć na rozkład i spasować dojazd, starsi muszą mieć wydrukowane rozkłady i się do nich dopasować. Ja matce zawszę drukuję i nie ma problemów. Często widzę jak ludzie w ciemno stoją na przystanku, to głupie w XXI wieku. Miasto nie ma kasy i oszczędza, komunikacja działa z naszych podatków i powinna być oszczędna, a ponad to nawet do 70% pasażerów ma przejazdy ulgowe, lub darmowe - to kto ma za to płacić ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    28
    znawca(2021-01-07)
  • @znawca - Biorąc pod uwagę stosunek długości trasy do ceny to komunikacja w Elblągu jest znacznie droższa niż np. w Warszawie 😂
  • @znawca - Dlatego oba zarządy ZKM i TE trzeba zlikwidować. Są nieudolne. Jako podatnik nie chcę już im płacić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    Gość 666(2021-01-07)
  • @znawca - Teraz po zmianach nie pasuje mi tramwaj, by dojechać do pracy na 10.00.Pracuję do 18.00 i nie mam czym wrócić do domu - bo tramwaj mam 18.30,a autobus, z którego czasem też korzystam, 17.50,a następny 19.20 - przez 90 minut nic nie ma. .. To jest poprawa ??? Mam bilet miesięczny, doładowany za 75,- zł, to teraz powinni mi oddać ci najmniej połowę, bo chodzę piechotą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    To kpina z ludzi !!!(2021-01-08)
Reklama