UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak czytam to wszystko to nie dobrze mi sie robi jak nie chcecie to nie chodzcie i nie dajcie na tace nikt was nie zmusza ksiadz jest tylko czlowiekiem i do ksiedza sie nie chodzi tylko do kosciola na kosynierow gdynskich jest milo i mili sa ksierza wstyd mi za was przemawia przez was nienawisc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    22
    soni(2014-08-14)
  • A co daje kościół ? nic. .. powinni być wzorem cnót, dobra, uczynności, serdeczności i skromności. A jak jest? Każdy widzi. .. wiecznie tylko kasa, polityczne wątki, spasione nażarte grubasy, zamiast oddać dzieciom zrobić stołówkę dla potrzebujących czy coś w tym stylu to samemu wpierniczają, same afery pedofilskie i zamiatanie sprawy pod dywan, wożą się tylko samochodami i przepraszam bardzo ale z jakiej paki ma mnie uczyć człowiek o życiu w rodzinie który sam nie wie? antykoncepcja to grzech. .. listości. .. porobić dzieci żeby cierpiały i głodowały. A nawet ostatnio czytałem że gdzieś w Elblągu ksądz wygonił dziecko z próby na komunie bo rodzice pieniążków nie dali. .. .i to jest serdeczność dobro? Sorry ale kościół musi zmienić podejście na bardziej nowoczesne. .. dużo musi zmienić ta zakłamana i złodziejska instytucja.
Reklama